Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redaktor tvpolsat.info
03-10-2018 19:56

Można lubić lub nie lubić, ale dla mnie Joanna Racewicz prowadziła normalnie, jakiś tam stres pewnie był, ale ogólnie oglądało się bardzo dobrze. Nowa twarz zawsze mile widziana icon_smile
stały bywalec
05-10-2018 15:02

Moje wrażenia po zmianach.
Studio jest wspaniałe, optycznie wygląda na bardziej większe niż było wcześniej, nowocześniej i schludne.
Bardzo przypadły mi do gustu programy "Godzina szczytu", "Biznes", "Wydarzenia i opinie" bardzo fajne kadrowania, praca kamer i styl prowadzenia programów. W dwóch przypadkach przy bimie, co fajnie wygląda.
Wielki minus to niestety brak zmian w 'Wydarzeniach" zero kreatywności przy tak nowoczesnym studiu, może czekają na 11 października, gdzie program będzie obchodził swoje urodziny. Bo obecnie to aż żal na to patrzeć. Kolejna sprawa to oprawa ekranowa stacji(. pilnie do zmiany.
Pozwolę sobie ocenić zmiany na 8 pkt. na 10.
Awatar
ważna osoba
06-10-2018 10:33

Myślicie, że nowa oprawa stacji zadebiutuje w dniu Wyborów Samorządowych?
Awatar
przyjaciel strony
06-10-2018 11:47

Nie ma żadnych informacji o inwestycji w oprawę, a to nie jest wydatek kilkuset czy kilku tysięcy. Nie sądzę, że nowa oprawa pojawi się na wybory.

Drodzy Użytkownicy! Co się dzieje z realizarorami wizji w Polsat News? Ilość wpadek zatrważająca. Na koniec Wydarzeń losowo puszczają muzykę a to Wydarzeń, a to WiO. Brak dbałości o detale bardzo mnie irytuje. Podczas programu prowadzonego przez B. Rymanowskiego co chwilę jakiś błąd w grafice.
Wydarzenia bez płynnej grafiki przy łączeniu z reporterem (nie ma ładnego dzielenia ekranu, tylko "bach" pojawia się ktoś na ekranie). Kamer jeszcze nie potrafią obsługiwać. To jest tak bardzo słabe! I ten brak dbałości widać przez cały dzień w PN.
jestem zawsze
06-10-2018 13:03

Dokładnie. Niby studio nowe, ładne i nowoczesne, a w niektórych sprawach po prostu się cofnęli.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-10-2018 18:10

Coś tych wpadek jest ostatnio za dużo.

https://twitter.com/Niedbalski_M/status/1048967590452895744
przyjaciel strony
08-10-2018 07:07

Bodajże w czwartek w "Interwencji Extra" wyłączył się cały główny ekran. Śmiesznie to wyglądało.
Udostępnij ten temat