Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-11-2018 18:36
Awatar
bardzo ważna osoba
11-11-2018 06:15

To już druga taka rozmowa od października. Ciekawe.
Awatar
ekipa moderatorska
11-11-2018 11:28

Skręcając na prawo Polsat News się dodatkowo pogrąża. Zwolennicy obecnej władzy oglądają TVP Info, a od wielu lat narracja jest taka, że pozostałe media są im przeciwne. Jest mało prawdopodobne, że ci widzowie przejdą do Polsatu News. Osoby przeciwne obecnej władzy oglądają TVN24. Oni na 100% nie przejdą do Polsatu News, gdzie jest widoczny skręt w prawą stronę. Do tej pory zawsze ceniłem PN, bo stał pośrodku i był naprawdę obiektywny. Ostatnie działania jednak wyraźnie pokazują, że kierunek się zmienił.
Awatar
bardzo ważna osoba
11-11-2018 11:40

Szczególnie że elektorat i zwolennicy partii rządzącej też narzekają na nadmiar propagandy w TVP INFO. Polsat News, mam wrażenie, jakby miał być taką wersją light. Czyli jakiś widoczny skręt, ale nie aż drastyczny.

Do tego też odniósł się Adam Hofman w październiku. Tak PO ma od lat swój TVN, tak PiS może być zadowolone z Polsatu News.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
17-11-2018 09:11

Od wczoraj występują dziwne zakłócenia i zniekształcenia obrazu co jakiś czas. Podobna przypadłość była kiedyś obecna na Super Polsacie.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
25-11-2018 20:33

Po tygodniu nadal to samo się dzieje, a nawet mam wrażenie, że coraz częściej to występuje. Chyba nie jestem odosobniony w tych problemach? Dodam, że nie jest to spowodowane słabym sygnałem itp.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2018 20:38

Potwierdzam, tak jest.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2018 20:38

KO napisał(a):

Po tygodniu nadal to samo się dzieje, a nawet mam wrażenie, że coraz częściej to występuje. Chyba nie jestem odosobniony w tych problemach? Dodam, że nie jest to spowodowane słabym sygnałem itp.


Zauważyłem podobne problemy u siebie zarówno na tv jak i na ipli.
Udostępnij ten temat