Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-03-2019 22:57

Tylko, że Gawryluk nie potrafi nawet utrzymać widowni. I to jest problem.
Awatar
bardzo ważna osoba
09-03-2019 17:15

Ten zasięg i udział w rynku od lat ledwo drgnie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-03-2019 12:44

Marzec już chyba będzie bardziej udany niż luty. W ostatnim tygodniu Polsat News powrócił do swojego 1% w 4+.
stały bywalec
16-03-2019 08:37

Doszedłem do wniosku, że w wieczorem w PN jest za dużo POLITYKI, najpierw "Wydarzenia i Opinie" gdzie przeważnie gośćmi są Politycy, a potem "Polityka na ostro" gdzie sama nazwa wskazuje na Politykę. Mi brakuję teraz magazynu "To był dzień" i "Tak czy Nie" gdzie poza Polityką pojawiały się tematy inne. Brakuje mi wywiadów ekspertów i innych mądrych ludzi na różne nie raz życiowe tematy. Przykład ostatnio było bardzo głośno o głosowaniu ws. Brexit-u i co TVP Info o tych wydarzeniach bardzo ciekawie, TVN24 BiS wzorowo, a w PN? Polityka, to jest już nudne.
przyjaciel strony
16-03-2019 08:53

Mnie brakuje ciekawych programów w weekendy icon_wink. Już tutaj kiedyś pisałem, że wszystkie programy upchane są w tygodniu a w weekend nic ciekawego nie ma, co częściowo pokrywa się z Twoją tezą,
Awatar
bardzo ważna osoba
24-03-2019 23:35

Polsat News nie potrafi w znaczki jak +, albo może mają już uraz po tym jak nc+ ich oskarżyło o to parę lat temu lol2

[center]
i.imgur.com/OKCGPgv.jpg
[/center]
rozkręcam się
25-03-2019 07:27

Ewa jutro wraca do pracy po urlopie macierzyńskim w Polsat News i poprowadzi Godziny szczytu o godzinie 16:30 icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-03-2019 15:22

Weszły kolejne zmiany. W ramówce figurują od kwietnia, ale już są. Tym razem drobne.

Zniknęła pogoda po "Obrazie dnia" 21:00 i po "Wydarzeniach wieczornych". Pojawiła się pogoda po "Dniu na świecie".

Najważniejsza zmiana to wydłużenie "Obrazu dnia" do 23:40. Później są reklamy, a następnie około 23:45 "Sportowy obraz dnia".
Udostępnij ten temat