Polsat News - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-06-2020 14:22

Trwa rekrutacja dziennikarzy regionalnych.

Polsat szuka dziennikarzy regionalnych
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-06-2020 15:59

Dziś ciąg dalszy prób do wyborów, więc programy są nadawane z Polsatu Rodzina.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-06-2020 05:30

Polsat News w ciągu dwóch tygodni gościł już dwukrotnie Andrzeja Dudę, wczoraj był Mateusz Morawiecki, a kilka dni temu w Gościu Wydarzeń odwiedziła Beata Szydło. Natomiast w Graffiti rozmawiano z kolejną z najważniejszych osób PiS-u, czyli Mariuszem Błaszczakiem.

Znowu pachnie mi to partyjnym podlizywaniem się Solorza do obecnego obozu. Brakowało jeszcze, żeby sam Kaczyński ponownie się pojawił. Chociaż i tego nie można wykluczyć i nie zdziwiłbym się jakby tak się stało w ciągu kolejnych dwóch tygodni do II tury.
Awatar
ekipa moderatorska
27-06-2020 11:24

Zdecydowanie tak. W dwa ostatnie dni przed ciszą wyborczą byli Prezydent i Premier. To nie jest przypadek. A rozmowy z nimi są ze strony dziennikarzy Polsatu bardzo grzeczne, trudnych pytań jest bardzo niewiele.
Awatar
bardzo ważna osoba
29-06-2020 03:35

Pan Premier ponownie pojawił się w Polsacie News. Tym razem z okazji wieczoru wyborczego. Jak miło.

Ciekawe jak ten wieczór wyborczy wyglądałby w rozbiciu na czas antenowy i samych kandydatów oraz ich obozy polityczne/sztabowe.
Awatar
ekipa moderatorska
29-06-2020 09:51

Duda zrobił sobie wczoraj tuż po ogłoszeniu wyników bardzo długą przemową, ponad 30 minut. TVP pokazało całą, Polsat chyba też całą - nie wiem bo przełączyłem. TVN pokazał w tym czasie po kilka minut przemów kilku kandydatów.
przyjaciel strony
29-06-2020 11:25

Polsat News pokazał całą przemowę Dudy, a zaraz potem całą przemowę Trzaskowskiego.
Awatar
jestem zawsze
30-06-2020 13:18

Dzisiaj w "Wydarzeniach 12:50" poinformowano że prezes Telewizji Polsat ponownie wysłał propozycję do TVP i TVN na wspólną debatę.

Polsat ponownie proponuje TVN i TVP wspólną debatę
Udostępnij ten temat