"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

stały bywalec
16-10-2019 19:39

Po wymianie stolika "Wydarzenia" o 18:50 stały się bardzo statyczne. Ograniczono lot kamerą do samego początku przed czołówką, a potem nic, nawet zrezygnowali z "przerywnika". Bardzo nudno się to ogląda. Czas na nowa czołówkę i oprawe . Nawet wasza specjalna strona o Wydarzeniach o wiele lepiej się prezentuje niż obecna czołówka, nawet logo lepiej wygląda, niż oryginał. Powinni brać z was przykład.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
16-10-2019 21:50

Bardzo dziękujemy za miłe słowa :lov
przyjaciel strony
02-01-2020 09:01

Nie wiem czy od wczoraj jest to obecne, ale wczoraj zauważyłem nowe kadrowanie prowadzącego na początku programu, podobne trochę do starej wersji "Wydarzeń".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
Awatar
jestem zawsze
31-01-2020 19:50

Zaczyna się wojna z "Wiadomościami" TVP
bardzo ważna osoba
31-01-2020 19:54

I zapewne Szef TAI już każe szykować materiał w wiadomościach że kolejna telewizja podbiera pomysły TVP względem prezentowania informacji choć mam takie wrażenie że to TVP cały czas kradnie pomysły konkurencji icon_green
Awatar
jestem zawsze
31-01-2020 19:56

Tak może być. Jak zespół Piersi w Sylwestrze Polsatu śpiewali "Przez twe oczy zielone" to się chwalili że to podróbka i że i tak Zenek Martyniuk miał "czterokrotnie" więcej widzów. Choć oni nie śpiewali z playbacku a Zenek tak
bardzo ważna osoba
31-01-2020 20:43

Połowa występów Sylwestra marzeń to Playback więc nie dziwne że i zenka tak zaprezentowali.
Udostępnij ten temat