"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

przyjaciel strony
17-04-2017 19:45

Już nie chcę narzekać ale jak ktoś się udzielił, to należy również zwrócić uwagę na dwie wpadki w dzisiejszym wydaniu. Pierw w Wydarzeniach red. Gawryluk nie widziała co ma czytać, potem w " Gościu Wydarzeń " co chwila przerywanie łączności z gościem z podobno przyczyn technicznych. icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-04-2017 19:35

Dzisiaj "Gościa Wydarzeń" musiano odwołać.

https://twitter.com/tvpolsat_info/status/854749717347127296
przyjaciel strony
25-04-2017 18:52

Dzisiaj Wydarzenia bez wrot. Ciekawe czemu icon_smile
przyjaciel strony
30-04-2017 19:36

Nie wiem czy jak to tutaj napiszę to coś da, ale zauważyłem ostatnio rozmowę na twitterowym profilu Gościa Wydarzeń, gdzie napisali, że nie publikują w weekendy postów ze względu na wydawcę... I tak myślę w jakich czasach żyje Polsat ? Gdyby ktoś z TVN'u to zobaczył to chyba by to wyśmiał...TO niech ktoś z redakcji facebookowej to zrobi. Do tego ile może zająć czasu napisanie jednego zdania kto poprowadzi rozmowę i kto będzie gościem?

Nie piszę tego po to że wolę TVN bo nie po to mam tu konto. Tylko przez krytykę do sukcesu icon_smile A nuż może ktoś to czyta ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-04-2017 19:42

To zawsze i tak jest podawane na profilu tvpolsat.info, gdzie zawsze warto zaglądać - nawet w weekend icon_wink.
przyjaciel strony
12-05-2017 15:57

Od dzisiaj belki w WYDARZENIACH z nową częścią, chyba mała reklama 1polnew
Awatar
bardzo ważna osoba
23-05-2017 15:01

Wydarzenia przez pewien czas dobrze sobie radziło we wszystkich grupach w TOP 20, niestety w maju nie znaleźli się na tym zaszczytnym zestawieniu.
przyjaciel strony
31-05-2017 16:17

Drugi tydzień bez Jarosława Gugały i lekko dziwne zastępstwo. Jakoś długi urlop jak na maj, chyba, że pogorszony stan zdrowia icon_questionicon_questionicon_question
Udostępnij ten temat