"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-10-2018 19:16

Studio odświeżone, a realizacja Wydarzeń jak była beznadziejna, tak jest. Kadry wąskie, praktycznie gdyby nie początek programu (też wcale nie taki nowoczesny) można by pomyśleć, że Wydarzenia są realizowane w studiu wirtualnym. Zero dynamiki, nawet zapowiedź z p. Rymanowskim bez jakichkolwiek efektów, bez emocji. Słabe to strasznie. Szumnie zapowiadane zmiany i wielki niewypał.
Ciekawy jestem ile kasy poszło na tę "ewolucję"?
wkręcam się
01-10-2018 19:20

Popieram, pytanie dlaczego zdjęcia na bimie były takie rozmazane?
Awatar
stały bywalec
01-10-2018 19:28

Mam takie pytanie, czy pod koniec głównego wydania "Wydarzeń" zostawili napisy końcowe?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-10-2018 19:34

Nie wiem, w samej końcówce programu obraz i dźwięk stanął (oglądałem główny Polsat). Po przełączeniu na PN była już rozmowa Rymanowskiego. Realizowana już lepiej od Wydarzeń.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-10-2018 19:42

Wszystko jest w newsie. Foto, wideo. Wideo też z końcówki. Polecamy icon_smile.
Awatar
ważna osoba
01-10-2018 19:56

Faktycznie rozczarowanie totalne, czekam niecierpliwie na nową oprawę programu i poprawienie jakości szczególnie rozmazany obraz na Bimie. Dopracować muszą jeszcze sporo.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-10-2018 20:05

A mieli przecież tyle czasu na to... icon_wink

Polsat chyba skupił się za bardzo na swoich nowych studiach (Polsat News, Polsat Games, Polsat Sport Premium) niż na samych produktach, które w nich są pokazywane.
jestem zawsze
01-10-2018 23:14

Po poranku, miałem nadzieję, że na początku, przed czołówką najważniejsze tematy będą prezentowane tak jak tam, na bimie. W Wydarzeniach tego ekranu po prostu nie było. Przeciętny widz nie zauważył żadnej zmiany. Równie dobrze dalej można nadawać ze studia Polsat News 2. To jest katastrofa.
Udostępnij ten temat