"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
bardzo ważna osoba
06-11-2018 12:00

Wygląda na to, że tej telewizji nic już nie pomoże i cały czas będą tkwić w okolicach tego 1%.

Nie wiem też jak wygląda zasięg Polsat News u operatorów, ale dużą szansą byłoby pojawienie się w DVB-T.
Awatar
ważna osoba
06-11-2018 12:15

Zmiany są zbyt kosmetyczne i praktycznie niezauważalne dla widza, brak odpowiedniej kampanii reklamowej, brak obecności na portalach społecznościowych, wizualnie efektów nie ma żadnych. Dorota Gawryluk nie sprawdza się w tej roli. Tu trzeba totalnej rewolucji graficznej.
Awatar
ekipa moderatorska
06-11-2018 12:53

Reklamy od paru dni są emitowane w RMF FM.
Awatar
ważna osoba
06-11-2018 14:14

Nie wiem na co czekają ze zmianami graficznymi to już dawno powinno nastąpić.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-11-2018 17:49

Emil napisał(a):

Wygląda na to, że tej telewizji nic już nie pomoże i cały czas będą tkwić w okolicach tego 1%.


Też tak uważam. Żeby nie wiem jak się starali (choć na razie się nie starają) wyżej nie podskoczą. Nie mają szans.
przyjaciel strony
26-12-2018 10:54

Bardzo niesprawiedliwie rozłożony grafik prowadzących, pan Bartosz Kurek pracuje regularnie cały weekend i całe święta gdy inni maja wolne, tak samo było rok temu bo wtedy również całe święta pracował, bardzo to niesprawiedliwe.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-12-2018 14:16

Małgorzata Świtała też jest całe święta.
przyjaciel strony
26-12-2018 16:39

Małgorzata Świtała jest od poniedziałku, a pan Kurek od ubiegłego piątku.
Udostępnij ten temat