"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

rozkręcam się
04-08-2010 12:39

lukasz20 napisał/a:
Pamiętam że był (...) Marek Kacprzak

To akurat jest bzdura. Kacprzak pracował wyłącznie przy "Wydarzeniach" i to niezbyt długo - później przeszedł do dziennika "Polska The Times".
jestem zawsze
04-08-2010 19:43

Tak Wydarzenia to bardzo dobry dziennik, tylko potrzebne mu są pewne zmiany przedstawie je w punktach:
1-zmiana czołówki na bardziej dynamiczną i grafiki;
2-wyeliminowanie błędów lub większe staranie się by ich było jak najmniej,
3-Beata Grabarczyk nie powinna popłeniąc tylu błędów co powoduje obniżenie rangi programu, powinna brać przykład z Pani Magdaleny Kaliniak, która ostatnio prowadziła główne wydanie o 18.50 i bezbłędnie to zrobiła
4-Pani Magdalena Kaliniak powinna na stałe prowadzić główne wydanie Wydarzeń o 18.50 nie tylko w weekendy;
5-Wydarzenia powinny też być cześciej prowadzone z poza studia np ostatnia powódź mogły być nadawane z poza studia czy wybory prezydenckie i wiele innych, nie powinny się zamykać w studiu;
6-rozbudować program Gość wydarzeń i przekształcić na Wydarzenia po Wydarzeniach i zwiększyć wydania również w weekendy a także liczbę prowadzących.
Mam, że się ze mną zgodzicie.
7-czas na wprowadzenie duetów w weekendy i tak np. jeden duet to Magdalena Kaliniak i Dariusz Ociepa i drugi duet to Joanna Wrześniewska-Zygier i Maciej Stroiński co wy na to?
8-Wydarzenia powinny wrócić do prowadzenia programu według systemu mieszanego mam na myśli główne wydanie o 18.50 nie tak jak jest teraz, że 5 razy w tygodniu Dorota Gawryluk lub Jarosław Gugała tylko mieszanie wraz z Beatą Grabarczyk, Joanna Wrzesniewską-Zygier i Magdaleną Kaliniak.
Edytowane przez azek84 dnia 04-08-2010 21:27
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-08-2010 15:53

Wakacje i urlopy w pełni, bo Jarosław Gugała prowadzi popołudniowe "Wydarzenia", co za czasów jego szefowania chyba się jeszcze nie zdarzyło. Wcześniej, jak był "szarym" pracownikiem, to było jego stałe miejsce pracy icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
06-08-2010 21:25

Do zmian czołówki dołożył bym zmianę grafiki. Ja bym jeszcze proponował przesunięcie day-time tak by był od 15:20 wtedy o 18:20 byłoby Samo Ĺťycie a w jego miejsce rozbudowane Wydarzenia.
bywam tu czasem
06-08-2010 21:51

Według mnie Polast nie powinien zmieniac ani oprawy ani czołówki. Co prawda z początku nie mogłem się przyzwyczaic, ale teraz nawet mi się ona podoba. Wydłużyc Wydarzenia? NIE. Ewentulanie można wydłużyc Sport i Pogodę w sumie o jakieś 5 minut.
Awatar
ważna osoba
09-08-2010 20:04

Co do sportu i pogody to fakt bo więcej reklam niż trwają te programy.
jestem zawsze
18-08-2010 15:57

Przeczytałem w Fakcie że Dorota Gawryluk jest w piątym miesiącu ciąży, pytanie kto ją zastąpi w głównym wydaniu Wydarzeń i programie Gość Wydarzeń. Kto mógłby ją zastąpić proponowałbym Joanne Wrześniewską-Zygier a Beata Grabarczyk w programie Gość Wydarzeń oraz Magdalenę Kaliniak w weekendowych wydaniach programu we współ z Maciejem Stroińskim co wy nato?
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
18-08-2010 17:30

Ja sie zgadzam,tylko że zamiast Strońskiego zaproponowałbym Gugałe.
Udostępnij ten temat