"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

jestem zawsze
17-10-2010 21:44

Ciekawe kto zastąpi Dorotę Gawryluk w Wydarzeniach i w Gościu Wydarzeń, ciekawe czy są już jakieś plany w tej sprawie?
Awatar
jestem zawsze
18-10-2010 08:29

krzychu00012 napisał(a):
Magda Sakowska w Wydarzeniach dobry pomysł

Według mnie to zły pomysł - mogliby w miejsce Gawryluk dać Marka Kacprzaka lub Katarzynę Zdanowicz w każdym razie nie Magdę Sakowską.
jestem zawsze
04-11-2010 16:21

Po długiej nie obecności powróciła Beata Grabarczyk dziś w popołudniowych Wydarzeniach, ciekawe co się z nią działo bo jak na urlop to dość długi jeśli miałaby zastąpić Dorotę Gawryluk to chyba jeszcze za wcześnie bo nic nie wskazuje by Dorota Gawryluk miała tak szybko przejść na urlop macierzyński i ciekawe kiedy to nastąpi?Co wy o tym myślicie o zniknięciu i nagłym pojawieniu się Beaty Grabarczyk.
Awatar
rozkręcam się
04-11-2010 18:43

Wy tu gadu gadu o prezenterkach a ja chciałbym się skupić na tym iż Wydarzenia coraz bardziej przypominają mi Fakty TVN-u. Jednostronne i bardzo stronnicze. Może to nie jest widoczne, ale te ich "podsumowania" są takie że wiadomo o co chodzi.
jestem zawsze
04-11-2010 20:58

Nie zauważyłem zbytnio by Wydarzenia zbliżały się do Faktów, ale Wydarzenia muszą nie co zaostrzyć ton by ściągnąć nowych widzów i doścignąć Fakty czy Wiadomości np nowego prezentera w formacie jak Lis np albo gwiazdy dziennikarskiej oraz totalnie zrewolucjonizować ten program np duety prezenterskie w weekendy, powrót programu Więcej Wydarzeń itd.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-11-2010 17:16

azek84 napisał(a):
Po długiej nie obecności powróciła Beata Grabarczyk dziś w popołudniowych Wydarzeniach.


Oglądać znów panią Beatę, cudownie icon_wink. Trochę się martwiłem, że ją po cichu wyrzucili lub sama zrezygnowała, bo ta przerwa trwała bardzo długo.
jestem zawsze
24-12-2010 21:55

Słyszałem pogłoskę, że Magda Sakowska ma zastąpić Dorotę Gawryluk w Wydarzeniach po nowym roku.
Awatar
bardzo ważna osoba
24-12-2010 21:59

@azek84 możliwe Pani Gawryluk będzie mamusią icon_smile
Udostępnij ten temat