"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-01-2011 00:35

Nowa osoba, zawsze wprowadza pewną świeżość icon_wink. Ciekawi mnie tylko, dlaczego pani Magda ma aż tak długą przerwę, bo nie ma jej już sporo czasu na antenie, a "Gościa Wydarzeń" poprowadzi dopiero 17 stycznia, a same "Wydarzenia" jeszcze później, bo 24 stycznia. Czyżby była na jakichś szkoleniach? Na urlop to nie wygląda, bo zdecydowanie trwa to zbyt długo.
jestem zawsze
09-01-2011 20:57

Nową świeżość miałem na myśli np zmianę formuły prowadzenia Wydarzeń, więcej programów z poza studia w jakiś specjalnych okazji czy inne formy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-01-2011 21:06

Raczej nie, bo przecież nie zmienia się szef, czyli Jarosław Gugała icon_wink.
Awatar
ważna osoba
09-01-2011 21:34

Poza tym jakby to wyglądało, 2 kobiety i 0 mężczyzn - a gdzie równouprawnienie icon_razz.gif
jestem zawsze
09-01-2011 22:27

Jarosław Gugała powinien przestać pełnić funkcję redaktora naczelnego i przejść do zarządu Polsatu a Magda Sakowska lub Dorota Gawryluk któraś z nich przejąć tą funkcję i nadać nowy impuls albo jak kto woli nowe rozdanie Wydarzeń i przeprowadzić rewolucję jak w 2004 roku. Wydarzenia z wirtualnego studia czemu by nie i wyprzedzić w oglądalność Fakty to powinien być cel nowego redaktora naczelnego?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-01-2011 00:32

A broń Boże z wirtualnego studia icon_wink. Nie cofajmy się w rozwoju. To już było w Polsacie i niech lepiej nie wraca.
Awatar
jestem zawsze
10-01-2011 11:06

A ja tam nie mam nic przeciwko wirtualnemu studio - dodatkowo można by w ewentualności zmienić czołówkę i grafikę Wydarzeń oraz przeprowadzić zmiany w grafice Polsat News.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
17-01-2011 23:30

Dziś pani Magda Sakowska zadebiutowała w "Gościu Wydarzeń". Wróciła po długiej nieobecności. Ogólnie, bez niespodzianek, ale w pozytywnym znaczeniu. Pani Magda poradziła sobie bezproblemowo, jak przypuszczaliśmy. Zresztą, ma na swoim koncie tyle rozmów z różnymi osobami. Większym wyzwaniem będą pewnie "Wydarzenia" za tydzień. To już w końcu dziennik w ogólnopolskiej stacji ze sporą oglądalnością icon_wink.
Udostępnij ten temat