"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń""Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

"Wydarzenia" i "Gość Wydarzeń"

Awatar
stały bywalec
24-01-2011 20:40

Magda Sakowska wypadła dziś znakomicie , zero tremy !
przyjaciel strony
25-01-2011 17:02

Magda Sakowska poradziła sobie znakomicie. Jej występy wypełnią pustkę po Dorocie Gawryluk icon_green Przynajmniej narazie.icon_wink
jestem zawsze
26-01-2011 20:56

Z dniem 1 lutego br. Jarosław Gugała obejmie stanowisko Dyrektora Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat
To może oznaczać, że Jarosław Gugała powoli zniknie z Wydarzeń z nadmiaru obowiązku mogłoby to nastąpić po powrocie Doroty Gawryluk z urlopu macierzyńskiego, która by w tandemie z Magdą Sakowską prowadziły Wydarzenia i Gość Wydarzeń.
Co wy o tym myślicie?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-01-2011 16:35

Nie zniknie. Sam się pochwalił w "Pressie" icon_smile. Ponadto, kiedyś szefem Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat był Marek Markiewicz i też mu to nie przeszkadzało prowadzić pięć razy w tygodniu "Bumerang" w Polsat News icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
27-01-2011 16:37

Bumerang... brakuje mi tego programu
jestem zawsze
27-01-2011 21:00

Przypuszczam ,że Jarosław Gugała będzie prowadzić Wydarzenia do czasu, gdy Dorota Gawryluk powróci z urlopu macierzyńskiego.
Awatar
stały bywalec
01-02-2011 19:13

Nareszcie Wydarzenia wysłały kogoś do Egiptu , żeby z stamtąd relacjonował obecne wydarzenia - demonstracje , protesty i zamieszki .
I tak mnie to nie zachwyciło gdyż , ktoś już te wydarzenia powinien relacjonować (na żywo) w ubiegłym tygodniu , tak jak w innych głównych serwisach informacyjnych w kraju .
Szczerze uważam , że Wydarzenia powinny korzystać z placówek korespondenckich które posiada wraz z Polsat News , czyli w Brukseli , Berlinie , Londynie , Moskwie i Waszyngtonie . Powinno być więcej relacji na żywo , czy reportaży dla Wydarzeń z biur korespondenckich . Wydarzenia i Polsat News powinny mieć więcej biur zagranicą poza wcześniej wypisaną 5-tką .icon_redface
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-02-2011 19:17

Dla porządku dodam, że wysłali Jana Mikrutę, bo tego nie napisałeś icon_wink.
Udostępnij ten temat