Agnieszka Gozdyra

Awatar
bywam tu czasem
10-02-2011 20:47

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, z wykształcenia językoznawca. Ukończyła także Podyplomowe Studium Public Relations w Szkole Głównej Handlowej, gdzie obroniła pracę na temat skutecznego kształtowania wizerunku polityków. Jeszcze w czasie studiów zaczęła pracę w warszawskim Radiu Kolor, gdzie była kolejno: reporterką, wydawcą, prezenterką wiadomości porannego pasma, wreszcie szefem działu informacji. W latach 2005-2006 pracowała jako PR manager w Ĺťyciu Warszawy. W czerwcu 2007 r. zaczęła pracę w TV Biznes, gdzie była reporterką sejmową i prezenterką - prowadziła rozmowy na tematy polityczne i ekonomiczne. Od marca 2008 r. w Polsat News.

media2.pl/pliki/Agnieszka_Gozdyra.jpg
Awatar
redakcja tvpolsat.info
10-02-2011 21:05

Kibicuję pani Agnieszce od początku jej obecności w Grupie Polsat i napiszę tylko, że pięknie nam się rozwinęła pod względem dziennikarskim i prezenterskim icon_smile. Zdjęcie z 2007 roku:

[center]
tvpolsat.info/images/news/wyborytvbiznes8.jpg
[/center]
Awatar
stały bywalec
10-02-2011 21:14

Taa uwielbiam ją ! Jest moja ulubienicą icon_green
Perfekcjonistka w każdym calu .
Awatar
bardzo ważna osoba
10-02-2011 21:16

a jaka ładna icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-03-2011 17:59

I pani Agnieszka awansowała na główną antenę Polsatu icon_smile. Będzie prowadzić "Wydarzenia 15:50" w Polsacie i Polsat News oraz "Rozmowę Wydarzeń" w Polsat News. Wnioskuję, że pozostanie też gospodynią "To był dzień" i serwisów w Polsat News, bo nie było informacji o tym, że opuści te programy.
jestem zawsze
08-03-2011 20:22

No ładna, ale dobrze prowadzi tylko wtedy kiedy ma złe wiadomości podać. Ciężko jest jej uśmiechnąć się?
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-05-2012 20:49

Pora napisać coś o pani Agnieszcze. Programy przez nią prowadzone oglądam z wielką przyjemnością, ciekawe, mądre pytania, trafne przemyślenia, atmosfera rozmowy z każdym bez wyjątku jest bardzo dobra, myślę że pani Agnieszka Gozdyra powinna awansować na prowadzącą główne wydanie Wydarzeń, może jakiś autorski program? Programy prowadzone przez panią Gozdyrę są naprawdę świetne. Dzisiejsza rozmowa nt. pijanych kierowców jest jednym z przykładów na świetne prowadzenie programu. Kto nie oglądał polecam powtórkę. No i pozdrawiam panią Agnieszkę. icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-08-2012 19:28

Pani Agnieszka chyba za bardzo rozkręciła się na Twitterze icon_wink: https://twitter.c.... Chyba niepotrzebnie wchodzi w dyskusje z niektórymi osobami. Jakoś mi to do niej nie pasuje, może warto wyłączyć komputer na trochę icon_wink.
Udostępnij ten temat