Polsat SuperHit Festiwal

Awatar
stały bywalec
01-06-2015 00:32

Tegoroczny Kabareton był po prostu masakryczny. Wiem, że z pustego i Salomon nie naleje, ale o ile w poprzednich latach poziom był w miarę przyzwoity i oglądając to można się było chociaż czasami uśmiechnąć - to w tym roku występy baardzo słabe, wydaje mi się, że wszystko już było (choć nie jestem częstym widzem tego typu rozrywek), a czarę goryczy dodatkowo przelał klimat biesiadno-discopolowy rodem z lat dziewięćdziesiątych. Samej widowni w Operze Leśnej ubywało w miarę upływu czasu - o czymś to świadczy.
Awatar
ekipa moderatorska
01-06-2015 11:22

Kabareton był słaby. Prowadzący się sprawdzili plus Ani Mru Mru, Ne Nówka, Kryszak i Daniec. Oglądałem do 23:20.
Nie wiem po co w ogóle występował Gąssowski i Maleńczuk. Jaki był tego sens. Występ Niecika to było już przegięcie in minus. Kilka wystpw kabaretowych było słabych. Nie dziwię się, że ludzie wyszli.

Nie wiem dlaczego, ale od lat nie było występów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Czyżby to był jakiś konflikt y Polsatem? Brakowało też Paranienormalnych, Pod Wyrwigroszem, Ciach, czy Jurki. Zamiast dobrych kabaretów, były niepotrzebne występy artystyczne
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
01-06-2015 12:03

Staszek napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale od lat nie było występów Kabaretu Moralnego Niepokoju. Czyżby to był jakiś konflikt y Polsatem? Brakowało też Paranienormalnych, Pod Wyrwigroszem, Ciach, czy Jurki. Zamiast dobrych kabaretów, były niepotrzebne występy artystyczne


Od dłuższego czasu nie widać na Polsacie również Łowców.B. Może też jakiś konflikt ze względu na odsunięcie z konferansjerki Mariusza Kałamagi?. Z powodu ich braku najbardziej ubolewam
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-06-2015 13:37

Mogę się podpisać pod Staszkiem. Prowadzenie świetne. Podobały mi się jedynie występy Kryszaka, Dańca, Ani Mru Mru i Nenoówki. Pozostali słabo. Nawet Pazura słabiutko wypadł. W ogóle ten festiwal to jeden wielki niewypał!
Awatar
ekipa moderatorska
01-06-2015 13:48

Oglądalność jest chyba bardzo słaba. Polsat nic się nie chwali. A na media2 jest podsumowanie tygodnia i najlepsza cześć Kabaretonu miała 3,2 mln widzów. Piątkowych i sobotnich koncertów nie ma w 20-ce.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-06-2015 14:08

To wielka klapa.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-06-2015 14:50

To też chyba pokazuje, że ludziom się takie coroczne festiwale nudzą. Nic ciekawego tak naprawdę już na nich nie ma. Muzyka taka sama i niezbyt interesująca. Kombinowanie z prowadzącymi i jakaś próba wypromowania kogoś i czegoś na siłę. Kabarety jedynie dają jeszcze radę, ale to już jest kwestia gustów. Zmiana marki też pewnie mogła mieć jakiś wpływ na takie wyniki.
Awatar
ekipa moderatorska
01-06-2015 14:54

TopTrendy były jedynym logicznym festiwalem. Wiadomo było kto i dlaczego wystąpi w danym koncercie. Teraz panował chaos. Wystarczyło lekko zmodyfikować koncert TOP. Nie brać pod uwagę tylko płyt, których mało kto kupuje, ale też popularność w Internecie.
Udostępnij ten temat