Zamknij

Kanały Discovery (HD), Animal Planet HD, TLC (HD) i ID (HD)

Awatar
bardzo ważna osoba
27-02-2014 16:10
 Oby ID HD, Discovery Turbo Xtra HD oraz Discovery Science HD trafiły jak najszybciej do oferty nc+ lub/i Cyfrowego Polsatu. Co do Discovery Historia, to myślałem, że kanał zostanie zamknięty. Mogliby zainwestować trochę w ofertę kanału, bo ona nie jest jakaś bardzo dobra. Ciekawe czy ID Xtra zostanie również uruchomiony na polskim rynku.
icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-03-2014 17:54
 Discovery Channel od dziś z nową oprawą i logo http://www.wirtua...logo-wideo.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-03-2014 21:08
 Właściwie to logotyp jest ten sam, lecz trochę zmodyfikowany.
icon_smile
Awatar
jestem zawsze
28-03-2014 19:25
 Witam kiedy pojawi się kanał Discovery Turbo Xtra HD w cyfrowyn polsacie bo pytałem się na facebooku Discovery Turbo Xtra czy ich kanał w HD będzie w cp odpisali " tak DTX HD będzie również w Cyfrowym Polsacie, ale nie od 17 wietnia. Skontaktuj się ze swoim operatorem, żeby poznać więcej szczegółów i proszę o najszybszą odpowiedź.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-03-2014 19:28
 Na chwilę obecną nie wiadomo.
Awatar
bardzo ważna osoba
01-04-2014 18:05
 ID HD i Discovery Turbo Xtra HD od 17 kwietnia

[justify]Firma Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA) ogłosiła, że ID (kanał tematyczny dla kobiet, prezentujący trzymające w napięciu opowieści i intrygi, lider kategorii "mystery&suspense" ) oraz Discovery Turbo Xtra (stacja skierowana do młodych, żądnych mocnych wrażeń mężczyzn) będą dostępne w Polsce w wysokiej rozdzielczości jako simulcasty. Kanały ID HD i Discovery Turbo Xtra HD zadebiutują 17 kwietnia 2014 roku. Znajdą się one w ofercie wiodących operatorów telewizji kablowej i satelitarnej w Polsce.

- Zarówno ID, jak i Discovery Turbo Xtra odnoszą znaczące sukcesy na polskim rynku dzięki najwyższej jakości oferty programowej. Widzowie pożądają nie tylko nowych, ekscytujących propozycji programowych, ale także coraz większą wagę przywiązują do jakości oferowanego obrazu i dźwięku. Dlatego też systematycznie wzbogacamy naszą ofertę kanałów w wersji high definition. W kwietniu, do Discovery Channel HD, TLC HD i Animal Planet HD dołączą ID HD oraz Discovery Turbo Xtra HD - skomentował Olgierd Dobrzyński, Country Manager Central Europe, Discovery Networks CEEMEA.[/justify]

źródło: satkurier.pl

[justify]Oby obie platformy porozumiały się ws. dołączenia obu kanałów do swoich ofert, najlepiej w dniu startu lub jak najszybciej po nim. Jeszcze tylko Discovery Science HD i mamy komplet. O Discovery Historia nie mówię, bo wiadomo o co chodzi. Ciekawe czy rozważane jest uruchomienie ID Xtra na polskim rynku. Mam nadzieję, że tak.[/justify]
icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
01-04-2014 18:38
 Dobrze, że Discovery wprowadza wersje HD swoich kanałów, ale szkoda, że Discovery Science HD jeszcze nie będzie icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
01-04-2014 19:00

przemekp napisał(a):

Dobrze, że Discovery wprowadza wersje HD swoich kanałów, ale szkoda, że Discovery Science HD jeszcze nie będzie icon_wink

Przecież już mówiono, że Discovery Science HD wystartuje do końca roku.
icon_wink
Przejdź do forum:
czat

Tylko zalogowaniu użytkownicy mogą pisać na czacie

Piterfan
dzisiaj, 15:43
Pan Nowak, jak inaczej napisać? Hmm... może tak jak rzeczywiście mam w nicku?
Pan Nowak
dzisiaj, 14:41
Piterfan, a jak inaczej miałem napisać icon_confused Chciałem ale jeszcze niema 22:00 i regulamin icon_cool
Piterfan
dzisiaj, 14:37
Pan Nowak, nowy nick zyskałem :cr
Pan Nowak
dzisiaj, 10:38
Piterfan, z byle czego nie płaczę. A ja już swoję powiedziałem. I też Pieterzefanie nie będę się produkował...
Piterfan
dzisiaj, 00:45
Pan Nowak, jeżeli masz jakiś problem do mnie osobiście to napisz wprost a nie. W PW prezentujesz postawę roszczeniową a potem płaczesz że jesteś źle traktowany.
Pan Nowak
wczoraj, 22:51
A to, że jest nudno to prawda. Próbowałem, ale nie bójcie się "może w przyszłości" cytując pewną osobę się to zmieni icon_wink
Pan Nowak
wczoraj, 22:50
Liverpool802, nie interesuj się bo kici kici icon_green. Mam ważną sprawę...
Liverpool802
wczoraj, 22:41
Pan Nowak, tym bardziej nie rozumiem po co jeszcze tu zaglądasz skoro tak jest tu nudno na co w takiej nudzie można czekać?
Pan Nowak
wczoraj, 22:37
Liverpool802, Pożegnałem się z kolegą forumowym POLSACIK obcych to nie dotyczy icon_green Czekam jeszcze na jedną rzecz i mnie już na tym nudastwie nie będzie Trzy słowa Nuda Nuda i jeszcze NUDA
Liverpool802
wczoraj, 22:00
Pan Nowak, Najpierw się żegnasz potem wracasz co jest tu nie tak nie siej zamentu i dostosuj się do warunków panujących na stronie jak się nie podoba to po prostu nie wchodź tu i tyle
Pan Nowak
wczoraj, 20:27
Siema wszystkim
Pan Nowak
wczoraj, 20:27
No to co standard tego czatu tylko to się dzieje
Pan Nowak
wczoraj, 20:25
I nie płacz, że odchodzę POLSACIK, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie - na razie nie macie powodu icon_twisted:
Pan Nowak
wczoraj, 20:23
Rób rób :wrongsmile
MN
wczoraj, 20:05
POLSACIK, Musisz go założyć od nowa.
POLSACIK
wczoraj, 13:35
Mam pytanie. Czy ktoś usunął temat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - zabawa?
POLSACIK
wczoraj, 13:27
Pan Nowak, żegnaj icon_cry:sad
Pan Nowak
22-01-2020 23:58
Kochani! Przez te kilka dni chciałem ożywić to forum pomimo moich starań administrator nie ma czasu pomysły miałem, ale na nic... Przychodzi mi się więc z wami pożegnać. A więc żegnam Pan Nowak...! icon_smile
Pan Nowak
22-01-2020 22:17
Gumik23, oki icon_wink
Gumik23
22-01-2020 22:06
Dobry Wieczór przyjdzie taki czas że kiedy walnę. CP i to na poważnie. icon_razz.gif
MN
22-01-2020 18:33
Gumik23, Hej.
Gumik23
22-01-2020 08:43
Witam icon_smile
MN
20-01-2020 22:20
Pan Nowak, icon_wink
Pan Nowak
20-01-2020 17:13
POLSACIK, ale można zrobić, aby znów tak było tylko inaczej :cr Forum niestety się wypala icon_smile Ale ja nie powiedziałem ostatniego słowa icon_cool
POLSACIK
20-01-2020 09:46
Pamiętam że przed zmianą strony było że na stronie głównej były najnowsze wpisy na forum. Kiedyś to było
ostatnioonline
Pan Nowak Online
waga1978 00:15:34
abc70620 00:22:23
POLSACIK
POLSACIK 00:39:31
Liverpool802
Liverpool8... 00:42:22
DamianCP
DamianCP 00:53:51
Felippe
Felippe 00:55:43
bucikkkkk 00:59:39
Sprawdź najnowsze newsy z świata Grupy Polsat!
Odwiedź: