DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

Awatar
redakcja tvpolsat.info
15-03-2011 19:22

Zapraszam do małej zabawy, czyli podania czterech kanałów, które powinny znaleźć się na MUX1. Można też uzasadniać. Oto kandydaci:

Superstacja (Superstacja), 4fun.tv (nadawca: 4fun Media), Next HD (Astro), CTV (Cable Television Networks), Eska TV (Eska TV/ZPR SA), TV Trwam (Fundacja Lux Veritatis), Kino Polska Nostalgia (Kino Polska TV), Polo TV (Lemon Records), Tele 5 (Mediasat), RMF TV (Multimedia), Polskie Radio Czwórka na Wizji (Polskie Radio), U-TV (Stavka), Orange Sport Info (TP SA), iTV (Telestar), Machina TV (TV Point Group) i TVN Meteo (TVN SA), ATM Rozrywka TV (ATM Grupa).


Ja widziałbym tam:
[ulist=disc]Superstację (może naziemnie rozwiną skrzydła),
ATM Rozrywka TV (jestem ciekawy, co zaprezentują),
Kino Polska Nostalgia (przyda się kanał filmowo-dokumentalny),
Eska TV (ale w sumie może być każdy inny kanał muzyczny, no może oprócz Polo TV icon_wink).[/ulist]
Edytowane przez doniu dnia 28-11-2021 10:35
Awatar
bardzo ważna osoba
15-03-2011 19:24

Stawiam na :

4fun.tv
Kino Polska Nostalgia
Orange Sport Info icon_smile
ATM Rozrywka TV icon_smile)
piszę coraz więcej
15-03-2011 19:44

Next HD
Superstacja
RMF TV
ATM Rozrywka TV
Awatar
bywam tu czasem
15-03-2011 19:45

eska tv ( albo 4fun. tv )
ATM Rozrywka TV
Kino Polska Nostalgia
TVN Meteo
To moje typy. zastanawiałem się nad telewizją Trwam, żeby się moherki icon_lol ucieszyły ale wolę TVN Meteo.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
16-03-2011 13:08

Eska TV
Kino Polska Nostalgia
Orange Sport Info
Tele 5
Awatar
ważna osoba
16-03-2011 15:35

Superstacja,
Kino Polska Nostalgia,
Tele 5,
Eska TV.
Awatar
rozkręcam się
16-03-2011 21:55

MN napisał(a):
Ja widziałbym tam:
[ulist=disc]Superstację (może naziemnie rozwiną skrzydła),
ATM Rozrywka TV (jestem ciekawy, co zaprezentują),
Kino Polska Nostalgia (przyda się kanał filmowo-dokumentalny),
Eska TV (ale w sumie może być każdy inny kanał muzyczny, no może oprócz Polo TV icon_wink).[/ulist]

Po pierwszym namyśle wybrałbym dokładnie to samo. icon_wink Ale przyszła mi do głowy i druga myśl - dobrze by było zobaczyć na mux 1 zupełnie nowe projekty, dla których miejsce w multipleksie to przysłowiowe "być albo nie być". Tak więc wyeliminowałbym z gry wszystkie 8 już istniejących stacji. W rezultacie wybrałbym:
[ulist=circle]ATM Rozrywka TV
Kino Polska Nostalgia
Next HD
RMF TV [/ulist]
Naszła mnie jeszcze jedna myśl, wedle której wyeliminowałbym jeszcze te kanały, które gdyby nawet nie otrzymały miejsca na mux 1, to i tak by wystartowały z satelity. Otrzymalibyśmy wówczas możliwie największą liczbę nowych kanałów...
bywam tu czasem
17-03-2011 16:11

Superstacja,
Kino Polska Nostalgia,
Tele 5,
Eska TV.
Udostępnij ten temat