DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

bardzo ważna osoba
27-12-2012 17:25

Już Polsat raz nie wystartował i mamy ATM. Tak więc Polsat, i wszelkie powiązane z nim spółki, niech się trzymają na kilometr od tego konkursu. Starczy już blokerów. KRRIT musi sprawdzać dokładnie powiązania kapitałowe, żeby Polsat znowu nie zniszczył kolejnego miejsca jakimś kiczem.
Awatar
ekipa moderatorska
27-12-2012 17:30

Z religijnych to stawiam na Trwam natomiast z dziecięcych na kanał z Turnera.
Awatar
jestem zawsze
27-12-2012 18:22

Ja także obstawiam TV Trwam a poza tym Tele 5 (filmowy) oraz Next SD (edukacyjno-poznawczy). Szkoda że ta kategoria edukacyjno-poznawcza jest jakaś dziwna bo tutaj wolałbym jakiś kanał informacyjny.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-12-2012 12:19

Przecież TV Trwam huczy, że miejsce dostanie Boska TV, nowy projekt byłych pracowników religia.tv icon_wink.
bywam tu czasem
28-12-2012 12:40

MN napisał(a):

Przecież TV Trwam huczy, że miejsce dostanie Boska TV, nowy projekt byłych pracowników religia.tv icon_wink.

Jak się coś pisze to wypadałoby mieć potwierdzenie dla swoich słów. Pokaż mi chociaż JEDEN artykuł, wypowiedź kogoś ze środowisk TV Trwam o tym, że akurat Boska TV ma dostać to miejsce.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-12-2012 12:42

Mam potwierdzenie - "Informacje dnia" tej stacji. Znajdź, zobacz i się przekonasz icon_smile.
bywam tu czasem
28-12-2012 14:33

MN napisał(a):

Mam potwierdzenie - "Informacje dnia" tej stacji. Znajdź, zobacz i się przekonasz icon_smile.


Ja w Informacjach Dnia słyszałem, że jest szykowany nowy kanał o takiej tematyce, to że ma to być konkretnie Boska TV jak wynika z twojej wypowiedzi nie słyszałem, a szczerze wszystkich wydań nie chce mi się teraz przeglądać
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-12-2012 14:37

Było powiedziane, że miejsce może dostać kanał tworzony przez byłych pracowników, jak to nazwano - tvnowskiej tv religii - a takim kanałem jest właśnie Boska TV icon_smile. Tam przetransferowało większość pracowników.
Udostępnij ten temat