DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

Awatar
bardzo ważna osoba
28-12-2012 17:38

A ja bym chciał kanał TV Trwam w Naziemnej Telewizji Cyfrowej
Awatar
ekipa moderatorska
28-12-2012 19:14

Mnie to by cieszył najbardziej ten kanał dziecięcy który zapewne będzie on od Turnera. A jak z turnera to możliwe że to Boing. A jak Boing to zapewne będzie on emitował klasyczne kreskówki takie jak Boomerang który już powoli się zmienia na gorsze niestety.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-12-2012 19:30

Tylko Boing musiałby mieć polską koncesję i 33% ramówki z polskimi rzeczami, a to zapewne byłyby jakieś bzdety...
bywam tu czasem
28-12-2012 21:58

Od 1.01 mniej niż 33%, bo KRRIT zmniejszyła konieczną ilość polskich audycji

Poniżej fragmenty o kanałach dziecięcych

§ 4. 1. Nadawca wyspecjalizowanego programu telewizyjnego adresowanego do dzieci poniżej 7 roku życia lub nadawca
wyspecjalizowanego programu telewizyjnego, w którym filmy dokumentalne zajmują co najmniej 80% miesięcznego czasu
nadawania programu, lub nadawca wyspecjalizowanego programu telewizyjnego, w którym audycje rozpowszechniane
w technice obrazu trójwymiarowego zajmą co najmniej 55% miesięcznego czasu nadawania programu, przeznacza:

1) co najmniej 15% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów;

2) co najmniej 25% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje europejskie, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów.

2. Nadawca wyspecjalizowanego programu telewizyjnego adresowanego do dzieci i młodzieży do 15 roku życia przeznacza:

1) co najmniej 25% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje wytworzone pierwotnie w języku polskim, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów;

2) co najmniej 40% kwartalnego czasu nadawania programu na audycje europejskie, z wyłączeniem serwisów informacyjnych, reklam, telesprzedaży, transmisji sportowych, przekazów tekstowych i teleturniejów.

całość tu: http://www.sejmom...awo/126990

Dlatego też np. Nickelodeon od 2 stycznia przedłuża pasmo z bajkami do północy(teraz kończy się o 22.15)
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-12-2012 12:16

sss napisał(a):

MN napisał(a):

Przecież TV Trwam huczy, że miejsce dostanie Boska TV, nowy projekt byłych pracowników religia.tv icon_wink.

Jak się coś pisze to wypadałoby mieć potwierdzenie dla swoich słów. Pokaż mi chociaż JEDEN artykuł, wypowiedź kogoś ze środowisk TV Trwam o tym, że akurat Boska TV ma dostać to miejsce.


A poniżej link do artykułu z "Naszego Dziennika", który wprost pisze o Boskiej TV.

naszdziennik.pl/p...leksu.html
Awatar
ekipa moderatorska
31-12-2012 14:52

Czy Boska TV to przypadkiem nie inicjatywa b.pracowników Religia.TV ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-12-2012 14:58

Dokładnie, tak icon_smile.
Awatar
jestem zawsze
31-12-2012 15:00

To inicjatywa byłych pracowników Religii TV. Tak przy okazji szkoda że informacja o starcie stacji o nazwie Katolik TV okazała się nie prawdziwa bo kanał tworzony przez pracowników powiedzmy dawnej "zielonej" Telewizji Puls okazałby się strzałem w dziesiątkę icon_smile
Udostępnij ten temat