DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólnaDVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

DVB-T/DVB-T2 - dyskusja ogólna

bardzo ważna osoba
05-07-2013 16:03

Nie wiem co to będzie dalej nie mogę uwierzyć że TV Trwam znalazło się w darmowym MUX NTC icon_confused
bardzo ważna osoba
05-07-2013 16:28

szkoda, że Polsat przegrał rywalizacje z TVP. Ale tak na marginesie to Polsat Kids zapowiadał się dobrym kanałem. Ciekawe co teraz zrobi Polsat w tej sprawie? Może wystąpi o koncesję na nadawanie satelitarne i będzie drugi po 1pjj kanał dziecięcy pod marką POLSAT.
Awatar
przyjaciel strony
05-07-2013 16:55

Chyba kolega nie przeczytał co ten PolsatKids miał oferować:
75% PROGRAMU TYGODNIOWEGO to miały być powtórki, poza tym głównie filmy (Scooby Doo itp. ) -to co w Polsacie i Polsacie Jim Jam

Ten kanał był zgłoszony po to, żeby ewentualnie zablokowac miejsce w multipleksie. Nie będzie nadawany drogą satelitarną
bardzo ważna osoba
05-07-2013 17:17

rotalplus może masz rację. Teraz trzeba poczekać na oficjalne stanowisko Polsatu w tej sprawie. Kto wie może powstanie Polsat Kids?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-07-2013 17:25

I bardo dobrze. Polsat ma swój kanał dziecięcy i na nim niech się skupią. Zresztą, złożyli bardzo słabą ofertę.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-07-2013 21:34

Szkoda Boinga, bo jak patrzyłem na pozostałe Boingi to stanowią bardzo fajną kompilację kreskówek między innymi z CN oraz Boomeranga.
jestem zawsze
06-07-2013 09:05

rotalplus napisał(a):

Chyba kolega nie przeczytał co ten PolsatKids miał oferować:
75% PROGRAMU TYGODNIOWEGO to miały być powtórki, poza tym głównie filmy (Scooby Doo itp. ) -to co w Polsacie i Polsacie Jim Jam

Ten kanał był zgłoszony po to, żeby ewentualnie zablokowac miejsce w multipleksie. Nie będzie nadawany drogą satelitarną

Dokładnie jak tu kolega napisał. Co to za kanał jak w nim nie dość że same powtórki to jeszcze bajki które emitują inne stacje telewizyjne, które już jakąś renomę mają. Duble and duble. Może w wersjach Cover-owych by tak jeszcze zaczęli nadawać. Naciąganie widza na bubel? Ja do takiej paczki się nie zapiszę.
Wydaje mi się że TVP bardziej będzie obiektywne i włoży sporo sił do tego by swój nowy kanał promować i zachęcać młodego widza.
Cieszę się jeszcze że TV Trwam w końcu ulokuje się na MUX-ie, bo już zastanawiałem się czy czasem nie zrobić sobie zeza na talerzu.
Awatar
bardzo ważna osoba
10-07-2013 21:37

Do przekazu głównego Polsatu, dostępnego na drugim multipleksie (MUX-2) Naziemnej Telewizji Cyfrowej, dodano kolejną ścieżkę dźwiękową E-AC3. Nowa ścieżka identyfikowana jest jako "aux", a jej przepływność wynosi 128 Kb/s.

Zmiany objęły również dotychczas dostępną ścieżkę dźwiękową E-AC3 - zmieniono identyfikację z "mul" na "pol" oraz obniżono przepływność z 384 Kb/s do 256 Kb/s.

Ścieżki dźwiękowe dostępne przy przekazie Polsatu na drugim multipleksie (MUX-2) Naziemnej Telewizji Cyfrowej:
- MPEG Audio (pol), bitrate audio: 192 Kb/s
- E-AC3 (pol), bitrate audio: 256 Kb/s
- E-AC3 (aux), bitrate audio: 128 Kb/s

źródło: naziemna.info
Udostępnij ten temat