OBSTAW: Formuła 1 - sezon 2019

Awatar
bardzo ważna osoba
10-11-2018 13:16

Zwycięzca kwalifikacji: Lewis Hamilton

Zwycięzca wyścigu: Lewis Hamilton

Autor najszybszego okrążenia: Sebastian Vettel
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
13-11-2018 18:42

Wyniki GP Brazylii:

Kwalifikacje i wyścig wygrał Lewis Hamilton, więc 4 pkt idą do wszystkich icon_wink Najszybsze okrążenie wykręcił Valtteri Bottas i tutaj nikt nie zdobywa punktów.

Tabela po 20/21 wyścigów:
1. AG - 17 pkt
2. RS - 15 pkt
3. MARCEL17101980 - 14 pkt
4. Mariusz - 6 pkt

Rozpoczynamy obstawianie finałowej rundy sezonu - GP Abu Zabi na torze Yas Marina. Obstawiamy to samo, co w poprzednich dwóch obstawianiach icon_wink Obstawianie potrwa do soboty 24 listopada do godziny 13:45, powodzenia icon_smile

Zwycięzca kwalifikacji: Lewis Hamilton
Zwycięzca wyścigu: Lewis Hamilton
Autor najszybszego okrążenia: Sebastian Vettel
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
14-11-2018 07:36

Zwycięzca kwalifikacji: Lewis Hamilton
Zwycięzca wyścigu: Lewis Hamilton
Autor najszybszego okrążenia: Kimi Raikkonen
Awatar
bardzo ważna osoba
24-11-2018 12:13

Zwycięzca kwalifikacji: Lewis Hamilton

Zwycięzca wyścigu: Lewis Hamilton

Autor najszybszego okrążenia: Sebastian Vettel
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
25-11-2018 22:24

Wyniki GP Abu Zabi

Kwalifikacje i wyścig wygrał Lewis Hamilton. Tutaj wszyscy dostają po 4 pkt icon_smile Najszybsze okrążenie wykręcił Sebastian Vettel i tutaj 2 pkt dostaje AG i ja.

Sezon 2018 się zakończył, mamy wyniki całkowite obstawiania w tym sezonie icon_smile Wygrał je AG z 2 pkt przewagi nade mną. Rywalizacja w tym sezonie była dość zacięta, mimo że w małym gronie. Co do następnej edycji. Wahałem się bardzo długo z tą decyzją, ale myślę, że skoro mamy koniec sezonu, to mogę ją wam przedstawić. Chcę ogłosić, że w związku z powrotem Roberta Kubicy do Formuły 1, obstawianie w sezonie 2019 powróci icon_smile Mam w związku z tym nadzieję, że również i frekwencja z tego powodu wzrośnie, bo jednak Robert jest pewnego rodzaju magnesem dla popularności F1 w Polsce. Zmienimy trochę formułę, możecie być pewni, bo chyba jednak ta formuła po tylu latach wydaje się dość przestarzała icon_wink

Tabela końcowa:
1. AG - 23 pkt
2. RS - 21 pkt
3. MARCEL17101980 - 14 pkt
4. Mariusz - 10 pkt

Dziękuję za ten sezon i zapraszam dwa tygodnie przed GP Australii, bo wtedy rozpoczniemy edycję 2019 tego obstawiania. Pozdrawiam i życzę miłej przerwy międzysezonowej icon_smile
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
13-03-2019 21:24

Wraca Robert Kubica, wraca i obstawianie icon_smile

W nowym sezonie wprowadzam parę istotnych zmian. Oto one:
1. 18 rund sezonu (Australia - Meksyk) będzie punktowane po 2 pkt. Kwalifikacje, wyścig i najszybsze okrążenie. Wybrane obstawiania będą z obstawianiem najszybszego okrążenia.
2. 19 i 20 runda sezonu będą punktowane: 2 pkt za zwycięzcę kwalifikacji, 3 pkt za zwycięzcę wyścigu i 2 pkt za najszybsze okrążenie. Ostatnia, 21 eliminacja w Abu Zabi będzie punktowana po 3 pkt za każdą z kategorii.
3. W związku z powrotem Roberta Kubicy w obstawianiu pojawi się punktowanie dokładnej pozycji Roberta Kubicy. Będzie to miało wartość 1 pkt w 18 wyścigach oraz 2 pkt w wyścigach 19-21. Możecie obstawić pozycję, możecie również obstawić DNF, czyli to, że Robert wyścigu nie ukończy.
4. Każde obstawianie kończy się 10 minut przed początkiem kwalifikacji/wyścigu.

Zaczynamy nowy sezon icon_smile Pierwsza runda sezonu, GP Australii w Melbourne. Obstawiamy zwycięzcę kwalifikacji, wyścigu, autora najszybszego okrążenia i pozycję Roberta Kubicy w wyścigu. Obstawianie potrwa do soboty 16 marca do godziny 6:50. Powodzenia i do dzieła!

Zwycięzca kwalifikacji: Sebastian Vettel
Zwycięzca wyścigu: Lewis Hamilton
Autor najszybszego okrążenia: Lewis Hamilton
Pozycja Roberta Kubicy w wyścigu: 13
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
14-03-2019 01:58

Zwycięzca kwalifikacji: Lewis Hamilton
Zwycięzca wyścigu: Lewis Hamilton
Autor najszybszego okrążenia: Kimi Raikkonen
Pozycja Roberta Kubicy w wyscigu: 10
Awatar
zwycięzca quizu
przyjaciel strony
14-03-2019 09:37

Zwycięzca kwalifikacji: Sebastian Vettel
Zwycięzca wyścigu: Sebastian Vettel
Autor najszybszego okrążenia: Lewis Hamilton
Pozycja Roberta Kubicy w wyścigu: 6
Udostępnij ten temat