Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super PolsatuSeriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Seriale paradokumentalne Polsatu, Polsat Cafe i Super Polsatu

Awatar
jestem zawsze
20-08-2011 11:51

Tutaj porozmawiamy o serialach Polsatu z życia wziętych. Ostatnio zauważyłem że ktoś zgrywa odcinki tych seriali i wstawia na Youtube. Nie wiem czy to jest legalne ale z pewnością dobre bo można sobie odświeżyć pamięć jeżeli chodzi o odcinki. Co do samych odcinków to według mnie w ''Dlaczego ja'' najlepszy był odcinek z wredną sąsiadką - to był odcinek z 11 marca b.r.
Awatar
redakcja omediach.info
zwycięzca quizu
20-08-2011 11:54

Ten serial jest świetny. icon_green Zwroty akcji są genialne icon_green Trudne Sprawy za to mają najlepszą czołówke na świecie icon_smile Powinni za nią dostać Oskara icon_biggrin Według mnie najlepszy był odcinek TS, gdzie matka była wściekła na syna,że dostał 4+ zamiast 5. icon_green
Awatar
jestem zawsze
20-08-2011 12:29

Nie zapominajmy o odcinku w którym nasz Opium grał bodajże w ''Dlaczego ja ?'' icon_smile
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
20-08-2011 18:28

Lubię oglądać te programyicon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-08-2011 18:34

Seriale te są hitami pod względem widowni, ale ich poziom merytoryczny pozostawia wiele do życzenia. Jest wiele nieścisłości, np. w sprawach prawnych, urzędowych itp. Widać, że jest to "żywcem" brane z niemieckiego odpowiednika, a przecież w Niemczech sytuacja wygląda inaczej. Powinno się dokładniej to sprawdzać, czy takie przepisy w ogóle w Polsce istnieją. PS. O niektórych scenariuszach, to już nie wspomnę icon_wink.
bardzo ważna osoba
20-08-2011 21:18

Seriale świetne, uwielbiam je oglądać, ale aż się nasuwa samo na myśl stwierdzenie, że autorzy muszą przy jego tworzeniu chcieć dodać nutkę absurdu i humoru, a jeśli nie, to jest to naprawdę mało realistyczne, bo niektóre sytuacje przedstawione w tych programach po prostu są absurdalne i trudne do zaobserwowania w prawdziwym życiu icon_wink.
Niemniej jednak lubię ogladać te seriale, a moim ulubionym odcinkiem, był odcinek serialu "Trudne Sprawy" w którym pewien Dariusz nachodził pewną kobietę, gdyż był niej aż tak bardzo zakochany (pewnie wielu z Was, wie, który to odcinek icon_green) icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
21-09-2011 15:42

Ostatnio muszę stwierdzić że wychodzą im nawet im niezłe odcinki wychodzą im niezłe odcinki jak dzisiejszy odcinek "Trudnych Spraw" poświęcony matce która zamiast pozwolić młodszej córce każe jej trenować przed pokazami mody co zaś nie podoba się jej starszej siostrze która postanawia interweniować. A wczorajszy odcinek "Dlaczego Ja" też był dobry - był poświęcony ojcu (byłemu wojskowemu) który stosował ostry rygor w stosunku do swojej córki i syna co spowodowało problemy wychowawcze córki.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-09-2011 18:55

Oglądałem ostatnio pewien odcinek serialu "Trudne sprawy" w Polsacie 2. Rozłożył mnie on na łopatki icon_wink. W skrócie, rodzina adoptowała sobie dziewczynkę z Rosji, a gdy ona dorosła, to jej adopcyjny ojciec zakochał się w niej, a ona w nim. Jednakże ostatecznie nie byli razem, bo on wyjechał do innego miasta, a ona do Łodzi, czy gdzieś tam icon_wink. W międzyczasie, ten ojciec pobił kolegę tej córki, a wcześniej żona wyrzuciła go i ich córkę adopcyjną z domu.

Te scenariusze są coraz dziwniejsze icon_wink.
Udostępnij ten temat