''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''

''Świat według Kiepskich''

Awatar
bardzo ważna osoba
06-11-2020 18:55

Myślę, że to nie będzie rola Boczka, tylko może jakiegoś nowego sąsiada, albo jakiegoś jego krewnego. Przecież też nie zastąpili Smolenia i Feldman innymi aktorami.
Awatar
ekipa moderatorska
06-11-2020 18:56

To jest raczej wymyślona bzdura. Parę miesięcy temu inny tabloid pisał, że serial jest zakończony, a to nie była prawda.

Nie mają potrzeby szukania nowego aktora, bo w serialu jest sporo nowych postaci, a w niewyemitowanej serii będzie więcej Oskara.
Awatar
piszę coraz więcej
28-01-2021 10:46

Nie żyje odtwórca Mariana Paździocha - Ryszard Kotys

https://www.polsa...ref=slider
Awatar
ekipa moderatorska
28-01-2021 11:22

W tym momencie trwają zdjęcia do nowego sezonu. Kotys już nie brał w nich udziału. Osobiście nie wykluczam, że te zdjęcia przerwą na jakiś czas, bo dla ekipy trudno będzie grać śmieszne rzeczy w takim momencie.

Polsat ma w zapasie jeden sezon nakręcony na początku 2020 roku, a teraz będą mieć drugi już bez postaci Boczka i Paździocha. To już jest pora na zakończenie serialu. Wypadałoby tylko zrobić jeszcze jakieś specjalne odcinki, aby upamiętnić tych dwóch aktorów.
bardzo ważna osoba
28-01-2021 15:46

Ja do odcinka specjalnego dorzucił bym wszystkich nie żyjących aktorów takich jak Zofia Czerwińska Bohdan Smoleń oczywiście po śmierci Ryszarda Kotysa kontynuacja serialu nie ma sensu obsada zbyt mocno się wykruszyła bo bez Boczka i Paździocha to nie ma po prostu sensu
Awatar
bardzo ważna osoba
Awatar
ekipa moderatorska
28-01-2021 20:31

O wszystkim zadecyduje oglądalność. Jak dadzą wreszcie wiosną ten zaległy sezon i widownia nie spadnie, to będą myśleć o kolejnym.
Awatar
przyjaciel strony
28-01-2021 20:32

Wielka strata dla wszystkich, w tym rodziny. Dożycia wieku 88 lat w niemal do końca dobrym zdrowiu można panu Ryszardowi tylko pozazdrościć.
To także oczywiście niezwykła strata dla ŚWK. Kontynuowanie serialu wydaje się od teraz niemożliwe. O ile bez Babki, Edzia czy nawet bez Boczka widziałem możliwość dalszego kręcenia (choć nie oglądam regularnie od lat), tak teraz już kompletnie nie widzę.

Pozostaje tylko zagadką jaki ruch wykonają teraz ATM i POLSAT.
Udostępnij ten temat