''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''''Świat według Kiepskich''

''Świat według Kiepskich''

Awatar
bardzo ważna osoba
29-01-2021 18:45

No to Kiepskich można już definitywnie kończyć. Nie dość, że i tak sp******li ten serial już lata temu. To część drugoplanowych i teraz pierwszoplanowych aktorów odeszła do innego świata. Pozostaje już jedynie sobie ich wspominać oglądając w kółko stare, dobre i najlepsze odcinki.
Edytowane przez Jacek dnia 29-01-2021 19:50
Awatar
bardzo ważna osoba
02-02-2021 00:20

Oczywiście powinni zakończyć serial. Ale jakby mieli dalej go ciągnąć, to mam pomysła.

Boczek i Paździoch niespodziewanie znikają. Zostawiają tylko liścik, że wyjeżdżają na zawsze.
Wkrótce na piętrze, gdzie mieszkał Boczek rozpoczyna się remont. Okazuje się znajdujące się tam mieszkania, w tym Boczka zostają przekształcone w luksusowy apartament. Po jakimś czasie wprowadza się tam pięcioosobowa rodzina, państwo Kochanowscy: Jan, jego żona Dorota, ich dwie nastoletnie córki Orszulka i Hanka oraz dziadek Piotr, i dwa buldogi francuskie Mickiewicz i Słowacki, a także lokaj Henryk.
Halina chcąc powitać nowych sąsiadów, upiecze ciasto. Niestety, lokaj nie zaprosi ją do środka. Oburzona opowie o wszystkim Ferdkowi, który razem z Waldkiem pójdzie rozmówić się z lokajem. Podczas szarpaniny i wyzwisk, okaże się, że pomyli osoby. I zamiast rozprawić się z Henrykiem, wdadzą się w awanturę z panem domu. Od tego momentu będą sąsiadami z piekła rodem.
Jedynym członkiem z rodziny Kochanowskich, który wywiesi białą flagę, będzie rezolutny dziadek Piotr, ale będzie chciał, aby mówiono na niego Pit. Razem z Ferdkiem będą spożywali alkohol. Co oczywiście nikomu nie będzie się podobało.
Pojawi się jeszcze jedna nowa postać, policjant Władek, nowy dzielnicowy, który będzie nawiedzał Ferdka, bo będą na niego liczne skargi.
Awatar
jestem zawsze
25-06-2021 15:46

W ostatnich dniach pojawiły się w Internecie informacje o emisji 30. sezonu serialu "Świat według Kiepskich" od 5 lipca w Polsat Comedy Central Extra.
Obiło mi się jednak o uszy, że umieszczenie tych odcinków w ramówce jest zwykłym błędem. Stacja ta nie pokaże premierowego sezonu w najbliższych tygodniach. icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
06-08-2021 09:45

Dwa nakręcone sezony wciąż czekają na emisję, a na początku przyszłego roku mają podobno kręcić kolejny. Nie wiem co Polsat kombinuje, ale oni muszą zacząć te nowe odcinki wreszcie emitować.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-08-2021 09:48

Jak nie chcą ich emitować na Polsacie, to niech chociaż na Ipli puszczą
Awatar
ekipa moderatorska
31-08-2021 12:43

Ani słowa o emisji dwóch nowych sezonów w zapowiedzi oferty jesiennej zarówno kanałów Polsatu jak również nowej internetowej oferty.
Awatar
ekipa moderatorska
22-09-2021 12:31

Doczekaliśmy się. Kiepscy wracają z premierowymi odcinkami od 27 października. Bedą emitowane po dwa odcinki w środy o 20:00.
bardzo ważna osoba
22-09-2021 13:48

Największa nie wiadoma została rozwiklana no wkoncu icon_smile
Udostępnij ten temat