Awatar
przyjaciel strony
21-11-2015 13:55

Z jednej strony:
Dziennikarze relacjonują, że decyzja o likwidacji działu newsowego wynika z trudnej sytuacji finansowej kanału.


A dalej:
Dodaje, że TVS nie zrezygnuje w ogóle z newsów - planuje bowiem emisję wiadomości dotyczących wydarzeń w różnych regionach Polski. Ma je tworzyć budowana w całym kraju sieć korespondentów. - Nie będzie w nich polityki - mówi Hołda. Nie ujawnia, kiedy taki program może ruszyć.


Kompletnie nie rozumiem polityki stacji - likwidują serwis informacyjny a jednocześnie planują mieć sieć korespondentów - jedno sprzeczne z drugim

A do tego pchali się/pchają się jeszcze do MUXa lokalnego i nawet coś tam o HD na satelicie wspominali. Podzielą los TVR
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-11-2015 14:21

Ĺťal tej stacji. Ambicje właściciela są przedziwne.
Awatar
jestem zawsze
21-11-2015 16:22

Może po prostu likwidują Silesia Informacje by na ich podstawie zrobić nowy serwis informacyjny.
Awatar
bardzo ważna osoba
21-11-2015 16:30

To by zamiast likwidować zrobili od razu coś innego.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-11-2015 16:56

Współpracują też z Superstacją, więc może po prostu wstawią tam jakiś serwis przygotowywany przez ten kanał. I o to chodzi z tym programem newsowym.
Awatar
jestem zawsze
22-11-2015 21:32

Emil napisał(a):

To by zamiast likwidować zrobili od razu coś innego.

A może coś zrobią tylko jeszcze o tym nie informują? Moim zdaniem coraz dziwniej się z tym TVS'em robi a szkoda bo był (i rzecz jasna jest) to dobry kanał telewizyjny
Awatar
bardzo ważna osoba
22-11-2015 23:33

Jakby coś mieli jeszcze zrobić, to by nie raczej nie zwalniali całej załogi.
Awatar
jestem zawsze
22-11-2015 23:44

No w sumie tak. W każdym razie coś chyba jest nie tak ze stacją TVS skoro rezygnuje ona ze swojej flagowej propozycji programowej.
Udostępnij ten temat