Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-10-2010 16:19

Dzisiaj po południu, chyba od 12:50 do 15:05, CSB TV miało przerwę techniczną, była odpowiednia plansza informacyjna. Ponadto, kanał dołączył do oferty AKPA, więc wkrótce jego program telewizyjny będzie osiągalny, np. na stronie cyfrowypolsat.pl.
Awatar
jestem zawsze
01-11-2010 21:08

CSB TV chyba dało nogę - miało być o dzisiaj w Cyfrowym Polsacie a go nie ma icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
01-11-2010 21:16

Niekoniecznie od dzisiaj. Cyfrowy Polsat tego nie potwierdzał, a wiarygodność tej Pani z CSB TV poleciała mocno w dół icon_wink.
Awatar
bywam tu czasem
01-11-2010 21:47

ja nie rozumiem co wam tak zależy na tym kanale??
Awatar
jestem zawsze
01-11-2010 21:51

MN napisał(a):
Niekoniecznie od dzisiaj. Cyfrowy Polsat tego nie potwierdzał, a wiarygodność tej Pani z CSB TV poleciała mocno w dół icon_wink.

Ale w sumie dobrze że się zapytałem - swoją drogą wczoraj nie chciała mi nic powiedzieć icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-11-2010 20:25

CSB TV dołączył do CP (pozycja nr 143), ale nadal nie widzę tam nic ciekawego. Stałej ramówki nadal brak. "Hity" oferty to oczywiście Mango i Gotówka za złoto.tv. Niby dołączyli do oferty AKPA, ale jak ma być gdzieś dostępny ich program, skoro oni nie mają żadnej ramówki, to po prostu jej nigdzie nie wysyłają, bo nie mają czego. Ogólnie, jak na stację, która nadaje od 1 sierpnia, to straszna amatorka. Ponadto, ponoć nie nadają serwisów informacyjnych w weekendy. To się nazywa telewizja, w końcu w weekend trzeba odpocząć icon_wink.
Awatar
jestem zawsze
04-11-2010 15:22

Ramówkę to oni mają ale ona jest wewnętrzna na potrzebny techniczne stacji. Z tego co się dowiedziałem wkrótce ma zostać upubliczniona - część już jest dostępna na ich stronie.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
07-11-2010 19:53

Cud icon_wink. CSB TV jest już wreszcie na liście kanałów w programie internetowym Cyfrowego Polsatu. Programu jednak jeszcze fizycznie brak, ale to już pewnie kwestia krótkiego czasu i nareszcie poznamy skrywaną ramówkę CSB TV icon_wink.
Udostępnij ten temat