Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
31-07-2010 15:00

Jeśli ktoś nie widział jeszcze aktualnych testów kanału CSB TV (Cassubia TV) --> http://www.youtub...V7DkFJY9wM
Awatar
jestem zawsze
31-07-2010 15:29

Jutro z tego co wiem mają ruszyć pierwsze programy - obecnie transponder kanału nie jest dostępny z poziomu wyszukiwania ręcznego a szkoda icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
31-07-2010 16:36

W Mini, Familijnym i Familijnym F300 nie ma go widocznie w bazie transponderów w wyszukiwaniu samodzielnym (wcześniej był tam kanał analogowy, więc niedziwne). W ogóle powinna tam być lista transponderów + możliwość dodawania kolejnych, tak jak np. w Samsungach. A tak to trzeba ręcznie wpisywać parametry i czekać aż dekoder dopasuje je do wykazu w bazie. Ponadto jest tam niezły bałagan. Parę transponderów jest w ogóle niewidocznych w wyszukiwaniu ręcznym.

Natomiast w sprawie samej stacji, to dziś można było oglądać krótki filmik promocyjny. Najważniejsze punkty:
[ulist=disc]nadawanie w 16:9 (SD),
planują nadawać też w HD,
mają nowoczesny sprzęt,
oprócz własnych produkcji będą też filmy i seriale,
okropne studio do porannego programu (kawałek ściany z dykty z logo stacji, krzesełka i stolik), chyba że to jakieś studio robocze.[/ulist]
Edytowane przez MN dnia 31-07-2010 17:35
Awatar
jestem zawsze
31-07-2010 18:59

Jak złapiecie ten filmik jeszcze raz to go dajcie na Youtuba icon_smile
Awatar
ważna osoba
31-07-2010 19:28

Obecnie jest nadawany blok promocyjny.

Pod tym adresem wystartuje oficjalna strona internetowa http://www.csbtv.pl/

www.csbtv.pl/img/csbtvv.jpg


Edit:
Zakończono nadawanie bloku promocyjnego i potwierdzono że program będzie nadawany w formacie 16:9 SD.
W przyszłości stacja planuje nadawać w jakości HD i dlatego cały materiał jest przygotowywany w tej jakości.
Edytowane przez DjTomy dnia 31-07-2010 19:55
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-08-2010 11:19

Przed chwilą oglądnąłem trochę ten kanał i na dzień dzisiejszy na tym kanale jest pikseloza, fonia przerywa co parę sekund i brak flagi WSS (obraz rozciągnięty w pionie). Mało istotną rzeczą, której nie ma jest oznakowanie wiekowe.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
06-08-2010 19:34

Wreszcie coś drgnęło w CSB TV. Zamiast powtarzanych w kółko filmików z cyklu "Nasze Kaszuby: Bez komentarza" oraz filmu autopromocyjnego, możemy oglądać piosenki wykonywane przez uczestników programu "Kaszubski Idol".
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-08-2010 19:39

No właśnie, ja też przed chwilą to przyuważyłem icon_smile
Udostępnij ten temat