Telefony w ofercie PlusaTelefony w ofercie PlusaTelefony w ofercie PlusaTelefony w ofercie Plusa

Telefony w ofercie Plusa

Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-10-2011 18:44

Tutaj można dyskutować o telefonach w ofercie Plusa.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-10-2011 18:09

To ja będe pierwszy i powiem ze jestem w plusie 1,5 roku wziołem sobie w mixie nokie x3 i jestem z niej zadowolony za miesiąc biorę nowy telefon bo zostało mi tylko jedno doładowanie ale jeszcze nie wiem jaki telefon sobie wezne może coś doradzicie ? tym razem myślę o jakimś dotykowymicon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
28-10-2011 18:18

Może to będzie offtop niezwiązany z Plusem, ale nie bierz telefonu dotykowego. Raz, że same się rozwalają to 2 jak spadnie Ci na nie równy teren, czy tam na drogę która jest stara.. Mi akurat tak spadł, to nie radzę tego Ci robić, bo za sam ekran od 80 zł w górę. Bierz lepiej zwykły telefon icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
28-10-2011 18:25

moja dziewczyna ma LG KU990i ma już go 3 lata i jak narazie działa jej dobrze ale chce już sobie wymienić na jakiś inny bo się jej znudził. pewnie jej kupię jakiś na mikołajaicon_wink
wkręcam się
06-04-2012 14:04

Misiaczek napisał(a):

Może to będzie offtop niezwiązany z Plusem, ale nie bierz telefonu dotykowego. Raz, że same się rozwalają to 2 jak spadnie Ci na nie równy teren, czy tam na drogę która jest stara.. Mi akurat tak spadł, to nie radzę tego Ci robić, bo za sam ekran od 80 zł w górę. Bierz lepiej zwykły telefon icon_smile


Infrastrukturę mają beznadziejną. W centrum Krakowa by przerywało podczas rozmowy to porażka...
Edytowane przez Krzysiek_46 dnia 09-04-2012 23:13
rozkręcam się
08-01-2014 15:22

Czemu nikt nie podbija tego wątku? Przecież ciągle wchodza jakies nowe telefonyicon_green
Awatar
jestem zawsze
11-10-2015 16:55

Ja bym się chciał dowiedzieć czy smartfon który to posiadam (Samsung Galaxy Cha@t - BT5330) jeszcze jest w ofercie ponieważ chyba to był jedyny telefon dla osób preferujących manualną klawiaturę QWERTY nie będącą na ekranie.
Awatar
bardzo ważna osoba
11-10-2015 18:20

Wejdź sobie na ich stronę i sprawdź.
Udostępnij ten temat