CI Polsat

Awatar
bardzo ważna osoba
25-11-2011 21:05

Faktycznie, wchodząc na stronę główną C&I, a dokładnie 1cin zauważyłem, że wszędzie jest logo polsatowskie, ponadto odbierają go w Polsce tylko abonenci C+ i CP, zatem przyznaję Ci rację.
A teraz coś z innej beczki - gry na stronie 1cin! icon_green
Edytowane przez Asmod dnia 25-11-2011 21:10
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2011 21:08

TVN HD napisał(a):
Z Polsatem JimJam była inna sytuacja i chyba do dzisiaj niektóre kablówki mają przekaz zwykłego JimJama.

W Polsce żadna z sieci kablowych nie ma już zwykłego Jim Jama, który miał zniknąć z końcem roku.


Multimedia Polska ma go do dzisiaj: http://www.multim.... Nie wprowadzaj więc w błąd icon_smile.
jestem zawsze
28-11-2011 20:25

Za dużo przerw, obraz trochę kiepskawy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
28-11-2011 20:32

Te przerwy na autopromocje są zrobione pod kątem reklam dla poszczególnych krajów. W Polsce reklam jeszcze nie ma, więc te przerwy z autopromocjami są okropnie nużące, bo w koło leci to samo. Ale pewnie już niedługo ruszy sprzedaż reklam.

Co do jakości, to się zgadzam, jest kiepska, a dwa, kanał powinien dynamicznie zmieniać format, bo za dużo jest tam kontentu w 4:3, więc stałe 16:9 jest niewskazane.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
29-11-2011 13:47

Od dzisiaj logo C&I nie znika już na czas zapowiedzi icon_smile. Czyli coś tam robią, więc plus dla nich icon_smile. Logo tylko tak na sekundkę jest wyłączane, gdy kończy się np. jedna zapowiedź, a pojawia się druga, ale w czasie zapowiedzi jest cały czas.
Awatar
przyjaciel strony
21-12-2011 17:05

MN napisał(a):

Od dzisiaj logo C&I nie znika już na czas zapowiedzi icon_smile. Czyli coś tam robią, więc plus dla nich icon_smile. Logo tylko tak na sekundkę jest wyłączane, gdy kończy się np. jedna zapowiedź, a pojawia się druga, ale w czasie zapowiedzi jest cały czas.


Racja, zobaczymy czy coś zmienią z jakością tego kanału. Bądźmy dobrej myśli icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
21-12-2011 17:24

Na razie to zobaczymy reklamy, które wchodzą już 1 stycznia icon_smile.
jestem zawsze
21-12-2011 18:39

Na razie prawie same powtórki. I obraz jakość niech poprawią.
Udostępnij ten temat