CI Polsat

jestem zawsze
03-01-2012 19:52

Tak jak belka z napisem Polsat pod logotypem CI jest "doklejana", tak reklamy są "nakładane" na oryginalne nagranie. Ten kanał można rzec jest składakiem. Trochę od Polsatu, trochę od CI. icon_wink
Widać, że Polsat potrafi sprzedawać reklamy, gdyż niektóre bloki mają już ponad 3 minuty, a jak na początek to wydaje mi się, że jest to dużo. icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-01-2012 19:56

Pewnie w sumie o to chodziło icon_smile. Dołączenie do CP, zwiększenie zasięgu i nawalenie reklam icon_wink. I tak małym kosztem, do kasy Polsatu wpadnie trochę grosza, bo na kontent nic nie wydają, a są współnadawcą kanału icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
04-01-2012 11:15

Viking napisał(a):Widać, że Polsat potrafi sprzedawać reklamy, gdyż niektóre bloki mają już ponad 3 minuty, a jak na początek to wydaje mi się, że jest to dużo. icon_wink


Nie ilość a cena się liczy. A reklamy są pewnie w 99% kupowane w dużych pakietach obejmujących kilka stacji i ich cena jak wynosi 100 zł za 30 sekund to jest dobrze. A jako, ze to przełom grudnia i stycznia - najgorszy czas dla telewizji jeśli chodzi o reklamy to będzie jeszcze mniej.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-01-2012 15:03

MN napisał(a):

Pewnie w sumie o to chodziło icon_smile. Dołączenie do CP, zwiększenie zasięgu i nawalenie reklam icon_wink. I tak małym kosztem, do kasy Polsatu wpadnie trochę grosza, bo na kontent nic nie wydają, a są współnadawcą kanału icon_wink.


masz rację, kanał oprócz bloków reklamowych i doklejonego loga Polsatu tak naprawdę nie ma nic wspólnego z Polsatem. Mi trochę się nie podoba taki sposób "robienia" kanałów.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
18-03-2012 21:30

Prowadzę małe śledztwo w sprawie tego kanału i na razie dochodzę do wniosku, że nadaje on piracko, bez koncesji. Otóż, choć strona Ofcomu jest na bieżąco aktualizowana, a kanał już nadaje parę miesięcy, do dziś nie ma tam informacji o tym, że kanał otrzymał koncesję. Nie ma go w wykazach nowych kanałów, nie ma go w kanałach, które zmieniały nazwy. Są tylko: Crime & Investigation Network Europe, Crime & Investigation Network HD, Crime Investigation Network.

Kanału Polsat Crime Investigation Network lub Crime Investigation Network Polsat nie ma. Dodatkowo, w wykazie koncesji w raporcie CP za 2011 rok, nie ma takiego kanału, a są wypisane koncesje z Ofcomu i z KRRiT, a o samym kanale są wzmianki w raporcie.

Co ciekawsze, nadal nie utworzono żadnej wspólnej spółki Polsatu i A+E Networks UK. Podsumowując, nie ma koncesji, nie ma nadawcy. Kanał widmo icon_smile.
bardzo ważna osoba
17-10-2012 08:45

Od wczoraj 1cin wprowadził Polską oprawę graficzną. nie wiem czy to testy czy na stałe, ale jest bardzo fajnie to wygląda jestem bardzo na plus zaskoczony. I 1cin gratuluję icon_idea
Awatar
bardzo ważna osoba
17-10-2012 11:38

Potwierdzam - 1cin spolszczony w 100 procentach, choć zdażają się pewne wpadki w zapowiedziach programów (niektóre tytuły nadal są po angielsku)icon_smile
bardzo ważna osoba
17-10-2012 19:24

AG napisał(a):

Potwierdzam - 1cin spolszczony w 100 procentach, choć zdażają się pewne wpadki w zapowiedziach programów (niektóre tytuły nadal są po angielsku)icon_smile


Jak chcą to potrafią. tylko zostanie 1pjj w tyle z oprawą, ale jak mnie poinformowała Pani Katarzyna Zientała planują wprowadzić polską oprawę czyt: Witam Panie Krzysztofie, bardzo dziękujemy za Pana, cenną dla nas, opinię. Weźmiemy ją pod uwagę w czasie przygotowywania nowej ramówki. Gratulujemy znajomości rynku oraz trendów mediowych, pozdrawiam serdecznie Katarzyna Zientała
Udostępnij ten temat