CI Polsat

Awatar
bardzo ważna osoba
26-01-2013 21:49

@tomaszzz Jak dla mnie jest duzo fajnych propozycji bo ja lubie takie kryminalne historie. lubię np program ,,Kobiety które zabijają,, lub ,,Kryminalne Historie,,
Awatar
przyjaciel strony
27-01-2013 12:04

@tomaszzz Ja lubię np. "Kobiety, które zabijają, "Zagadkowe zgony" itp. icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
27-01-2013 14:40

O Zagatkowe zgony to tez są fajne dzisiaj w Niedzielę to prawie cały dzień leci ten program.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-03-2013 20:43

Kanał oficjalnie zmienił logo - obowiązującym jest teraz to skrócone, a nie to z długą nazwą. Oficjalnie też stacja nazywa się teraz CI Polsat - tak jak w koncesji od Ofcomu. Nie będziemy o tym pisać w newsie, bo w sumie już o tym informowaliśmy, jak stacja dostała koncesję pod taką nazwą - teraz stacja to po prostu porządkuje, żeby było zgodnie z koncesją. Ale dla formalności Was informuję tutaj icon_smile.

To logo obowiązuje:
tvpolsat.info/images/cipolsat.jpg


A to już nie:
www.tvpolsat.info/images/news/pci.gif
Awatar
bardzo ważna osoba
13-03-2013 21:04

Może i lepiej, a może nie, że kanał ma krótszą nazwę. Teraz CI Polsat nie jest już kanałem Polsatu z najdłuższą nazwą. Ten tytuł przejął kanał Polsat Viasat Explorer - 20 liter.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-03-2013 21:08

Tamta nazwa była za długa i chyba nikt tak nie mówił w rozmowach prywatnych - ta jest w miarę, ale zawiera nieprzyzwoite słowo - jeśli czytamy po polsku icon_lol.
Awatar
bardzo ważna osoba
13-03-2013 21:28

No trochę śmiesznie lub nieciekawie mogłoby być, bo co niektórzy mogliby nie wiedzieć, że pierwszy człon nazwy, czyli CI wymawia się po angielsku.
grin
Awatar
bardzo ważna osoba
15-03-2013 16:48

Ciekawe czy w dekoderach Cyfrowego Polsatu zostanie zaktualizowany identyfikator kanału, z Polsatu Crime na CI Polsat.
wink
Udostępnij ten temat