CI Polsat

bardzo ważna osoba
25-11-2011 08:01

Ja nie wiem ale kanał 1cin to porażka nic ze sobą nie gra nawet logo ekranowe Polsatu nie pasuje do loga CI, a jak znika to zostaje tylko logo Polsatu. Według mnie za szybko uruchomili ten kanał mogli jeszcze popracować!
jestem zawsze
25-11-2011 08:44

Nad czym mieliby jeszcze popracować? Przecież ten kanał nadaje ponad półtora roku. Napis Polsat nie znika, bo można powiedzieć, że go dosłownie dokleili do ekranu.icon_wink Może logo jeszcze w jakiś sposób poprawią, ale reszta, która według Ciebie nie gra w najbliższym czasie nie zmieni się.
bardzo ważna osoba
25-11-2011 08:52

mogli zrobić logo podobnie jak 1pjj że jest na stałe, tak też powinno być 1cin jak nie chcą nie dadzą wszędzie tam gdzie pojawia się logo CI napisz
Polsat. i też lektora mogli nauczyć że jest Polsat Crime..., a jest tylko Crrime & Investigation Network. O popracowaniu o nim myślałem o władzach Polsatu.
jestem zawsze
25-11-2011 09:03

Drogi kolego jeśli uznają, że jest taka potrzeba to możesz być pewny, że lektora nauczą. Co do całej oprawy graficznej to raczej jej nie zmienią, bo trzeba rozumieć, o co chodzi w całej tej współpracy.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2011 20:08

Zgadzam się, że ktoś źle dokleja to logo icon_smile. Przecież wystarczyłoby emitować całe logo Polsatu Crime i ładnie nakładać je na logo C&I. Nikt nie zorientowałby się, że tam coś ktoś dokleja icon_smile. Zmiana zapowiedzi oczywiście jest możliwa, ale pamiętajmy, że je nagrano wcześniej, więc od razu ich nie zmienią. Lektor powinien mówić, np. "dziś o 20:00 w Polsat Crime lub Polsat CI". To jest do zrobienia, więc myślę, że się doczekamy icon_smile.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-11-2011 20:57

Ale czy przypadkiem podstawowy C&I gdzieś w Polsce nie emituje, tak jak to miało miejsce z JimJam (1pjj w C+ i CP, JimJam w "n" )? Jeśli tak to ta zmiana kwestii lektora nie ma sensu, a o ile się orientuję na 1pjj nadal jingle są jak dla JimJamu.
Edytowane przez Asmod dnia 25-11-2011 20:59
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-11-2011 20:59

Nie, w tym wypadku jest inaczej, bo od razu C&I został zastąpiony Polsatem Crime. Po prostu przekaz źródłowy został podmieniony na ten z logo Polsatu. C&I więc już w Polsce nie istnieje. Z Polsatem JimJam była inna sytuacja i chyba do dzisiaj niektóre kablówki mają przekaz zwykłego JimJama.
Awatar
stały bywalec
25-11-2011 21:03

Lektor powinien mówić, np. "dziś o 20:00 w Polsat Crime lub Polsat CI". To jest do zrobienia, więc myślę, że się doczekamy icon_smile.
W polsacie Jim Jam się nie doczekaliście i tu też się nie doczekacie.

Z Polsatem JimJam była inna sytuacja i chyba do dzisiaj niektóre kablówki mają przekaz zwykłego JimJama.

W Polsce żadna z sieci kablowych nie ma już zwykłego Jim Jama, który miał zniknąć z końcem roku.
Udostępnij ten temat