Dysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPTDysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPTDysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPTDysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPT

Dysk DTU 320/nagrywanie w dekoderach CPT

Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-12-2011 21:02

Jako, że nie ma jeszcze tematu o tym dysku, to zakładam. Współpracuje on z HD5000 i Mini HD2000. Jako szczęśliwy posiadacz tego dysku, służę opinią i radą icon_smile. Na razie mogę napisać, że dostępne są standardowe opcje typu bufor Live Pause, czyli można zatrzymywać i cofać program na żywo. Ponadto, można sobie zaplanować nagrania lub nagrywać właśnie oglądany program. Co do minusów, gdy zaplanuje się nagranie i jesteśmy na swojej liście ulubionych, to czasem dekoder przeskakuje na listę główną. Na szczęście nagrywa zaplanowany kanał, ale takie przeskoki są wkurzające. Drugi minus, to raz dysk zamiast nagrać zaplanowany program, to zmienił nazwę już nagranego nagrania, które było na dysku, czyli nazwa była taka, jaką miał nagrać, ale nagranie było stare. Tyle na razie icon_wink.
Edytowane przez MN dnia 21-07-2012 19:05
wkręcam się
27-12-2011 12:49

Od kilku dni jestem posiadaczem dekodera HD5000 z dyskiem DTU320. Właśnie zdarzył mi się taki sam przypadek z nagrywaniem. Właściwie dwa razy. W trakcie oglądania włączyłem nagrywanie. Po jego zakończeniu włączyłem funkcje PVR aby zobaczyć czy nagranie jest ok. Film był pod właściwym tytułem. Ale po włączeniu odtwarzania okazało się, że jest tam nagranie które było zaprogramowane kilka dni wcześniej. Pod pierwszym jakie było robione na tym dysku. Nie wiem czy jest to jakiś błąd w oprogramowaniu tunera? Czy może z dyskiem jest coś nie tak.icon_cry
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-12-2011 17:24

To jest chyba błąd, bo mam to samo icon_redface. Trzeba czekać na jakąś poprawkę oprogramowania.
wkręcam się
27-12-2011 19:48

Zobaczę jak będzie dalej się zapisywało. Jeśli będzie się to częściej zdarzało podjadę do CP. Zobaczę co oni na to.
jestem zawsze
27-12-2011 19:49

Co to za pojemność 320GB jak N już oferuje dysk twardy o pojemności 1TB. Polsat jest w tyle za N o lata . N start 2006 CP 1999 .
Awatar
przyjaciel strony
03-01-2012 14:45

Witam. Głęboko zastanawiam się nad zakupem dysku jednak mam do was pytanie. Czy warto??? Słyszałem słabe recenzje tego produktu i czy te wady ma każdy dysk? Miałem trochę pecha bo podpisałem umowę 16 mają zeszłego roku (2011) a on jest w ofercie od niedawna. Mój dekoder to HD 5000.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-01-2012 15:12

Ma sporo wad, bo można powiedzieć, że CP wypuścił trochę niedopracowany produkt. Są problemy z nagrywaniem, są problemy z dowolnym programowaniem nagrań. Mam wrażenie, że to jest taka wersja beta. Może jak pojawi się nowy soft, to będzie lepiej icon_smile.
Awatar
stały bywalec
03-01-2012 17:37

U mnie a mam sagemcoma mam podobne problemy tylko z tym że dość często zamiast nagranej audycji widnieje czarny ekran...ale odkryłem sposób uniknięcia tego problemu pop prostu przed zaplanowanym nagraniem wyłączam dekoder z sieci na kilka chwil by wyczyściło pamięć po czym ponownie włączam teraz przez kilka dni mam spokój....(może za mało pamięci operacyjnej) wszystkie te kłopoty są wynikiem złego softu! CP w/g mnie robi sobie antyreklamę wypuszczając niedopracowany sprzęt.
Udostępnij ten temat