"Wydarzenia 15:50""Wydarzenia 15:50""Wydarzenia 15:50""Wydarzenia 15:50"

"Wydarzenia 15:50"

Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-01-2016 16:55

Słuchajcie, "Wydarzenia 15:50" mają dopiero 5 lat, po co odświeżać icon_wink.

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
30-01-2016 18:20

Długo wytrzymałem, ale już dłużej nie mogę icon_wink
Niedobrze mi się robi od tych tekstów "czas odświeżyć, czas na nową czołówkę" - wkoło to samo. W każdym temacie związanym z PN/PN2. Niemal codziennie, a jeśli nie codziennie, to co dwa dni.
Jak napiszecie taki tekst to wam się humor poprawia? Stajecie się szczęśliwsi? Ileż można? Nie rozumiem tego. Nie lepiej napisać maila do Polsatu z tym apelem o zmiany, albo złożyć CV w Polsacie i czekać na odpowiedź, a tu dać sobie spokój?
Czasami żałuję, że na tym forum nie można osobiście, samemu blokować niektórych użytkowników, by nie widzieć ich wpisów i komentarzy, tak jak to jest na FB....!

Ps a teraz, jak mi już ulżyło, powiedziałem co o tym ciągłym stękaniu myślę, możecie ten post wyrzucić na śmieci a jego autora zbanować icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
30-01-2016 18:22

A nie będziemy Cię wyjątkowo banować icon_wink.

Wracając do nazwy, to rzeczywiście odpowiedniejszą byłyby "Wydarzenia popołudniowe".
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-03-2016 11:12

Dzisiaj w południowym wydaniu "Wydarzeń" Mariusz Abramowicz. Dawno, dawno niewidziany icon_wink. Właściwe to będzie jego drugi raz, bo od debiutu nie prowadził już "Wydarzeń 15:50".
Awatar
bardzo ważna osoba
23-03-2016 18:09

Fajna relacja dla 1wydpl. Trzy osoby w Brukseli na żywo. Ale też chyba nieprzytomność prowadzącego. Babka, która mówiła na żywo sprzed lotniska Zaventem powiedziała, że liczba ofiar wzrosła do 32, a później prowadzący na sztywno czytał z promptera i powiedział, że 31 przy wstępie do kolejnego materiału. Jakby nie mógł od siebie wtrącić poprawki.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-03-2016 18:13

Dokładnie. W Brukseli Polsat ma już trzech reporterów. Dorotę Bawołek, która tam jest na stałe, Tomasza Lejmana i Stanisława Wryka.
Awatar
bardzo ważna osoba
23-03-2016 18:23

Ale tą pomyłkę, wpadkę, czy jak to nazwać, to dziwnie się słuchało.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-04-2016 16:22

Usunąłem z nazwy tematu oznaczenie [PN2], bo programy przestały ukazywać się na tej antenie.

Druga sprawa, "Rozmowa Wydarzeń" od dzisiaj z odświeżoną czołówką: https://twitter.c...2927998977.
Udostępnij ten temat