Jarosław Gugała

Awatar
bardzo ważna osoba
06-03-2012 19:45

I ma racje a ja jako były jeszcze za komuny uczeń Szkoły Kolejowej wiem jak było na kolei kiedyś a jak jest teraz
piszę coraz więcej
06-03-2012 22:47

Ja napiszę troszkę inaczej. Mianowicie już kiedyś miałem napisać coś podobnego na temat Pana Gugały. Nie powiem, bo kiedyś Pan Gugała Wydarzenia prowadził fajnie, tak na luzie. Lecz to były czasy w TVP1. Z wszystkich serwisów typu Wydarzenia, Fakty lubiłem i lubię Wydarzenia. Lecz jedno mnie strasznie drażni jak prowadzi Pan Gugała. Sapie jak stary koń który obiegł całą cały budynek Polsatu i zasiadł na krześle witając się z ludźmi w Wydarzeniach. I nie piszcie mi że tego nie widać i nie słychać. Szczerze mówiąc to tak od jakiegoś czasu porównałem Pana Gugałę jako prowadzącego serwis informacyjny (Wydarzenia) do Pana Andrzeja Turskiego. Wynik jest prosty.
Polsat jak by kiedyś pozyskał takiego człowieka jak Pan Turski, Wydarzenia by były całkiem innym programem. Bardziej stonowanym i więcej dobitniejszym jeśli chodzi o przesył faktów zaistniałych do widza.
wkręcam się
02-04-2012 20:39

... Oglądałem dzisiaj tj, 2.04.2012 wywiad Gugały z posłem Brudzińskim...Takiego braku rzetelności , wiedzy dziennikarskiej jak to zaprezentował Gugała jeszcze nie widziałem. Zamiast wydobyć jak najwięcej od zaproszonego gościa obserwowałem monolog Gugały popisującego się swą ,jak pewnie sam sądzi, wielka wiedzą i znajomością faktów. Po CO W TAKIM RAZIE ZAPRASZAĆ GOŚCI ??? BY STANOWILI TŁO DLA GUGAŁY ???.. Zachowanie tego "dziennikarza" było łagodnie to określając skandaliczne i to bez względu co się sądzi o zaproszonym gościu... Pozwalajcie w Polsacie na dalsze wybryki tego "FACHOWCA OD DZIENNIKARSTWA " , a o oglądalności możecie sobie pomarzyć,a biorąc pod uwagę ,że jesteście stacją komercyjną,nastawioną ,co by nie mówić na zysk,to czy nie powinno się takich zachowań określać wprost jako działaniem na szkodę spółki Polsat ???
Awatar
bardzo ważna osoba
02-04-2012 21:53

Fan"Jojo" Brudzinskiego??
Awatar
stały bywalec
02-04-2012 22:05

Wiedziałem.Jak ktoś teraz będzie krytykował Gugałę, to już zwolennik PIS.To już lepiej napisz, że fan J.Kaczyńskiego.Co za ludzie.
Awatar
bardzo ważna osoba
02-04-2012 22:23

@maka zawsze jak pojedzie Gugała po kimś z PiSu czy innej partii pojawiają się tu jednorazowe konta broniące polityka z tej partii. Później taka osoba się już nie pojawia. Tak było z Hofmanem jest z "Jojo" i będzie z innymi. To są płatni klakierzy, którym partie płacą za posty.
Awatar
stały bywalec
02-04-2012 22:34

@Jarek-To to ja wiem.Oni dziś się zarejestrowali.A ty myślisz, że Partia Oszustów nie ma takich klakierów.Płacili im za każdy post po 40 gr. przed wyborami.Tu też byli.A Gugała nie pojechał Brudzińskiemu, za cienki, tylko wyskoczył ze swoimi teoriami na temat katastrofy smoleńskiej.
wkręcam się
06-04-2012 09:36

Gervazzy napisał(a):

Ja napiszę troszkę inaczej. Mianowicie już kiedyś miałem napisać coś podobnego na temat Pana Gugały. Nie powiem, bo kiedyś Pan Gugała Wydarzenia prowadził fajnie, tak na luzie. Lecz to były czasy w TVP1. Z wszystkich serwisów typu Wydarzenia, Fakty lubiłem i lubię Wydarzenia. Lecz jedno mnie strasznie drażni jak prowadzi Pan Gugała. Sapie jak stary koń który obiegł całą cały budynek Polsatu i zasiadł na krześle witając się z ludźmi w Wydarzeniach. I nie piszcie mi że tego nie widać i nie słychać. Szczerze mówiąc to tak od jakiegoś czasu porównałem Pana Gugałę jako prowadzącego serwis informacyjny (Wydarzenia) do Pana Andrzeja Turskiego. Wynik jest prosty.
Polsat jak by kiedyś pozyskał takiego człowieka jak Pan Turski, Wydarzenia by były całkiem innym programem. Bardziej stonowanym i więcej dobitniejszym jeśli chodzi o przesył faktów zaistniałych do widza.


Co do Pana Gugały, może z dykcją nie jest najlepiej, ale ogólnie jest OK. Mógłby się więcej uśmiechać ale cóż.

PC: Usunięto ukrytą reklame w cytacie.
Udostępnij ten temat