Internet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusje

Internet - pytania, problemy, dyskusje

wkręcam się
19-05-2011 15:31

Mam 2 pytania:
1 dlaczego nie mogę zrobić konta w ICOK dla interentu?? pisze : kontrakt nieaktywny.

2 czego mi przyszla taka wiadomość?
W dniu 09.05.2011 wystawiono fakture na kwote 154.01 zl z VAT. Platna do 27.05.2011. Prosimy o terminowa wplate. Szczegoly na www.icok.cyfrowypolsat.pl
Czy to jakas opłata za aktywację? Bo limitu na pewno nie przekroczyłem(tj te 3 gb w dzień przekroczyłem ale mam jeszcze w promocji 4xwięcej)
Awatar
redakcja tvpolsat.info
19-05-2011 15:55

Na fakturze powinno być zaznaczone za co jest to opłata, więc trzeba to sprawdzić. Natomiast w sprawie konta, to proponuję założyć jeszcze raz i dokładnie sprawdzić wpisywane dane. Jeśli nadal będą problemy, to należy przesłać opis problemu na kontakt@cyfrowypolsat.pl.
wkręcam się
19-05-2011 17:34

Dzięki za odpowiedź.
Konta nie założę jeszcze raz bo w ogóle go nie mogę założyć.Przy zakladaniu mi to pisze.
Awatar
bardzo ważna osoba
08-09-2011 09:45

jak sprawdzić ile GB wykorzystałem już ?
piszę coraz więcej
16-04-2012 09:04

Testowałem internet 1cpn1 i powiem szczerze że jestem zadowolony. Nie dość że zasięg mam u siebie bardzo dobry, to jeszcze przeglądanie stron, załączanie plików i pobieranie szło genialnie. Fakt taki że w mojej miejscowości nie ma jeszcze obsługi internetu LTE. Choćby nawet ostatnim czasem gdy dzwoniłem do BOK Polsatu, zaproponowano mi ten internet.
Delikatnie mówiąc minusem jest limit, owszem można skorzystać z większych limitów lecz kwota jaka wchodzi w grę jest dla mnie po za granice moich wydatków w porównaniu z innymi dostawcami. Na obecną chwilę korzystam z internetu TP, jestem zadowolony i gdy będzie mi się kończyła umowa z TP, będę rozpatrywał podjęcie internetu z 1cpn1.
Dodam że gdy testowałem internet z 1cpn1 dostałem pakiet nieograniczony na limity oraz modem Huawei E182E Mimo
http://www.cyfrow...mimo-02.cp
Awatar
rozkręcam się
03-10-2012 20:41

czy internet CP działa na nadajnikach plusa ??
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
03-10-2012 20:56

Jak najbardziej, działa icon_smile
Awatar
przyjaciel strony
04-10-2012 08:48

Jest jeszcze opcja darmowego dostępu do internetu, nazywa się Aero2. Działa na nadajnikach Plusa. Powiem szczerze, że jestem z niego zadowolony.
Udostępnij ten temat