Internet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusje

Internet - pytania, problemy, dyskusje

wkręcam się
15-12-2012 00:40

Ostrzeżenie.
Uważajcie podpisując umowę na internet z Cyfrowym Polsatem. Jako jedyna firma nie posiada i nie informuje o braku usługi publicznego adresu IP. W regulaminie i umowie brak o tym informacji, a o rozwiązaniu umowy nie chcą słyszeć. Internet mobilny testowałem u wszystkich operatorów i nigdy nie miałem problemów z zewnętrznym IP. W ciemno podpisałem z nimi umowę nie myśląc, że będą takie problemy. Chcecie LTE to zachęcam w Plusie tam nie ma problemu z dopłatą za stałe lub dynamiczne ip.
Pozdrawiam.
Tom
Awatar
ekipa moderatorska
17-12-2012 12:56

W internecie CP zawsze otrzymujesz publiczne dynamiczne bez możliwości stawiania serwerów, co również jest zasadą w innych sieciach dostępu bezprzewodowego.Tylko u niektórych operatorów w pakietach dostępu do Internetu dla firm możesz wykupić usługę stałego IP. Oczywiście opłaty są odpowiednio wyższe.
Awatar
bardzo ważna osoba
28-01-2013 17:46

Ostatnio zauważyłem na stronie 1cpn1 ze teraz Darmowe noce 50 GB jest od 1 w nocy do 7 rano wcześniej jak ja podpisywałem umowę to Darmowe noce były od północy do 8 rano i teraz sie zastanawiam czy mam te darmowe noce od 0 do 8 czy od 1 do 7
Awatar
przyjaciel strony
28-01-2013 18:44

@DamianCP, Jak wyłączyli mi internet, to z usługi Darmowe noce korzystałem do ósmej,czyli teraz działa wariant od północy do ósmej icon_smile
bardzo ważna osoba
28-01-2013 21:54

Zastanawiam się nad tym internetem czy on też działa na komputerze stacjonarnym icon_question
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
28-01-2013 22:02

A czemu ma nie działać ? Kupujesz modem, podłączasz pod USB i śmiga, aż miło icon_smile
jestem zawsze
11-02-2013 20:59

Mam takie pytanie z innej beczki.
Otóż w październiku kończy mi się umowa internetu (Neostrada) i będę zastanawiał się nad pozostaniem lub przejściem na internet LTE 1cpn1 lecz jedno co mnie nurtuje w internecie z 1cpn1 to że są limity.
Czy może wiecie coś na ten temat że limity będą tzw. zniesione? Chciałbym aby to się dokonało do października, jeśli nadal będą limity to pewnie zostanę przy internecie jaki mam dotychczas.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
11-02-2013 21:05

Na razie nic nie zwiastuje zniesienia limitów, niestety.
Udostępnij ten temat