Internet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusje

Internet - pytania, problemy, dyskusje

Awatar
bardzo ważna osoba
12-03-2013 18:46

Nie wiecie czy można karte sim z modemu włożyć do telefonu i korzystać z tego internetu w telefonie ?
rozkręcam się
20-01-2014 16:15

Z tego co się orientuję to chyba nie bardzo. Musisz mieć druga
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-03-2014 17:26

Jak obecnie oceniacie internet w Cyfrowym Polsacie i Plusie?

Mam zamiar wziąć ten internet, więc chcę poznać wasze opinie icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
12-03-2014 22:58

Miałem ten internet 2 lata do listopada 2013 roku i u mnie dział spoko tylko nie byłem w zasięgu LTE tylko HSPA+ ale i tak hulał ładnie nawet wieczorem nie widziałem żeby gorzej działał. Jeśli by nie limity w GB to był by znakomity ale jeżeli chodzi o stronę techniczną to polecam nie jest taki jak w reklamach ale i tak jest dobrze
jestem zawsze
12-03-2014 23:25

MG napisał(a):

Jak obecnie oceniacie internet w Cyfrowym Polsacie i Plusie?

Mam zamiar wziąć ten internet, więc chcę poznać wasze opinie icon_wink

Najpierw sobie zainstaluj program w którym zmonitorujesz ile internetu przez miesiąc potrzebujesz, później porównaj czy starczy Ci w przedziale abonamentowym bo możesz oczy zrobić jak pięć złotych przy pierwszym rachunku.
Ja zainstalowałem sobie kiedyś program monitorujący przesyłanie danych z i od, o nazwie DU Meter i wyszło na to że musiałbym dopłacać i to solidnie do najwyższego (99,90zł) na miesiąc abonamentu.
Od tamtej pory nie siedzę w internecie w którym mam limity bo to jest śmieszna sprawa jak dla mnie. A dawać zarobić komuś to do tego skory nie jestem.
Internet w plusie czy w innym dostawcy który oferuje w limitach nie biorę pod uwagę! Za żadną cenę!
Awatar
rozkręcam się
20-03-2014 14:07

MJ napisał(a):

Internet w plusie czy w innym dostawcy który oferuje w limitach nie biorę pod uwagę! Za żadną cenę!


Uważam tak samo. Nigdy bym się nie zdecydował na limity. Później są z tego jakieś głupie dylematy, zastanawiasz się ciągle czy ci wystarczy czy nie, czy używać netu czy nie, czy zmienić taryfę na większą... Same z tym kłopoty!
rozkręcam się
07-04-2014 10:46

chyba, że ktoś mało używa Internetu ... ale chyba niewiele jest takich osób icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
21-09-2014 19:48

Czy ktoś mógł by mi podać jakiś link do artykułu kiedy wystartowała pierwsza faza promocji 2 razy więcej w lte ?
Udostępnij ten temat