Internet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusjeInternet - pytania, problemy, dyskusje

Internet - pytania, problemy, dyskusje

Awatar
rozkręcam się
18-03-2016 22:52

Zastanawiam się nad kwestią zwiększenia zasięgu przez Plus. Jak wiemy, Cyfrowy Polsat (internet) korzystają z nadajników Plus-a.
Gdy podpisywałem umowę na internet mieszkałem w Mielcu, zasięg miałem rewelacyjny jeśli chodzi o internet. Nie miałem zastrzeżeń co do działania. Dioda ładnie świeciła się na niebiesko przez cały czas.
Nie tak dawnym czasem przeprowadziłem się do dość sporej wsi (Tuszów Narodowy) tj. około 8 km. od nadajnika po prostej i niestety zasięgu nie mam na tyle dobrego by odbierać internet. Biegałem po całym dachu domu z anteną i niestety, lipnie to wychodzi. Gdy jest wieczór czy weekend, internetu zero. Dzwoniłem do POK 1cpn1 i poinformowali mnie że jestem około 2 km od obejmującego zasięgu tego nadajnika.
Teraz rodzi mi się pytanie, kiedy i gdzie w najbliższym czasie Plus będzie stawiał nadajniki.
Dodam że jak się przeprowadzałem, cieszyłem się że będę miał dobry zasięg gdyż znajomy uświadamiał mnie że około 300 metrów od domu mam nadajnik. Faktycznie jest nadajnik ale Play-a.
Zmuszony byłem podpisać umowę z Play na internet i tak płacę za Play oraz z 1cpn1.
Byłbym wdzięczny za odpowiedź w tym temacie kogoś, kto wie co może się w najbliższym czasie wydarzyć odnośnie pozyskiwania klientów w obszarze Tuszowa Narodowego. Bo z tego co się zdążyłem już zorientować, większość mieszkańców Tuszowa Narodowego i jego okolic, korzysta z usług Play.
Dlaczego nie z Plus-a ?? Do tej pory...
Pozdrawiam.
Awatar
ekipa moderatorska
zwycięzca quizu
zwycięzca głosowania
18-03-2016 23:11

Raczej nikt Ci nie powie kiedy i gdzie powstanie nadajnik, to tajemnica firmy icon_wink
wkręcam się
31-05-2016 16:56

Czy ktoś wie, jakie CP daje oferty jeśli chodzi o internet w SmartDom po wysłaniu wypowiedzenia? icon_wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
27-03-2020 16:07

Cyfrowy Polsat i Plus przekazują tablety najbardziej potrzebującym.

https://twitter.com/tvpolsat_info/status/1243520303122329603
Udostępnij ten temat