Kanały Grupy 4Fun MediaKanały Grupy 4Fun MediaKanały Grupy 4Fun MediaKanały Grupy 4Fun Media

Kanały Grupy 4Fun Media

Awatar
jestem zawsze
09-10-2012 16:57

4fun.tv między teledyskami promuje inne. Według mnie jest to zgapione z Eski TV
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-10-2012 20:07

4fun Media wystąpiło do KRRiT-u o zmianę nazwy kanału rebel.tv na Rbl.tv - podaje Presserwis.

Powód: właściciel telewizji internetowej z Niemiec o nazwie Rebel.tv zwrócił się do nadawcy polskiej stacji o zaprzestanie używania nazwy Rebel.tv, bo zastrzegł ją w urzędzie patentowym.

Dziwne, naprawdę icon_wink.
Awatar
bardzo ważna osoba
22-10-2012 20:12

Dziwne, bo są na świecie kanały, które należą do różnych nadawców, a nadają z tą samą nazwą
smile1wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
22-10-2012 20:16

Wymowa nazwy i tak będzie taka sama, ale pisownia inna, co trochę może wprowadzać dezorientację wśród widzów icon_smile.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
14-04-2013 11:50

Na TV.Disco pojawił się zegar odliczający czas do końca bloku reklamowego.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
23-06-2013 01:05

4fun Media odpada z konkursu na MUX 1 icon_wink
Kanał edukacyjno-poznawczy spółki 4fun Media SA nie znajdzie się na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji odrzuciła wniosek tego nadawcy z przyczyn formalnych. W złożonym przez 4fun Media wniosku nie było wszystkich wymaganych dokumentów dotyczących akcjonariuszy.
icon_arrow http://www.press....u-na-MUX-1
Awatar
bardzo ważna osoba
23-06-2013 13:05

Wydaje mi się, że kanał jaki planowali uruchomić po prostu by im nie wyszedł. Większe mają doświadczenie w telewizjach muzycznych, a co dopiero edukacyjnych.
wink
Awatar
redakcja tvpolsat.info
20-12-2013 16:06

Z jednodniowym opóźnieniem, 4fun.tv i TV.Disco dziś po południu zawitały na MUX NTL-u. Witamy icon_wink.
MN dodał/a następującą grafiki:
4fun.jpg tvdisco.jpg
Udostępnij ten temat