Kanały Eska TV

Awatar
ważna osoba
26-06-2016 19:37

Ale to nic pewnego, jak sam stwierdziłeś, to tylko pogłoski i rozważania. Póki co nie wiadomo na 100% czy Eska TV pozostanie. Ten fragment jednoznacznie to potwierdza. Uważam, że póki co nie ma się co podniecać, gdyż może różnie być.

Rozważamy ewentualne pozostawienie kanału Eska TV w dystrybucji kablowo-satelitarnej. Z badań wynika bowiem, że widownia satelitarno-kablowa jest zdecydowanie młodsza niż w przypadku telewizji naziemnej i być może Eska TV w wersji czysto muzycznej znalazłaby tutaj swoje miejsce. Jednak jest zdecydowanie za wcześnie na konkretne deklaracje
Awatar
bardzo ważna osoba
26-06-2016 19:58

Chodziło mi, że pogłoski były przed tym newsem. A takie gadanie, jak tego prezesa, to specjalnie tak. Przecież zniknięcie takiej marki to jednak byłby strzał w stopę czy tam kolano.
Awatar
jestem zawsze
26-06-2016 21:55

Pytanie tylko czy KRRiT zgodziłaby się na taki myk - pewnie tak skoro notorycznie zgadza się na podmianki częstotliwości radiowych między rozgłośniami Eurozetu czy ZPR'u.
Awatar
jestem zawsze
01-07-2016 17:13

Jak informują Wirtualnemedia kanał Eska TV otrzymał nową koncesje bez DVB-T: www.wirtualnemedi...elitarnych
Awatar
bardzo ważna osoba
02-07-2016 00:45

MK napisał(a):

Pytanie tylko czy KRRiT zgodziłaby się na taki myk - pewnie tak skoro notorycznie zgadza się na podmianki częstotliwości radiowych między rozgłośniami Eurozetu czy ZPR'u.

Dlaczego mieliby się nie zgodzić? Dla nich to zwykły biznes. A z drugiej strony, to pewnie kolesiostwo poszło w ruch. Mało kto dostaje tak szybko całkiem nową koncesję.
Awatar
jestem zawsze
02-07-2016 11:57

Zawsze mogą skorzystać z swojego prawa do odmowy wydania nowej koncesji. Tak przynajmniej zrobili w kwestii Szóstki.
Skoro jednak tą koncesje przyznali to ciekawe czy jest jakiś czas dla nadawcy na rozpoczęcie jej realizowania? Nie zdziwię się jak tym czasem będzie okres kilku miesięcy co skłoni ZPR to przeprowadzenia operacji jesienią przy okazji startu Nowej TV.
Tak swoją drogą chyba podobna operacja jaka będzie miała miejsce z Eską zostanie chyba też przeprowadzona w odniesieniu do Polsatu Sport News który na stronie KRRiT ma drugą jeszcze nieaktywną koncesje.
Awatar
jestem zawsze
24-07-2016 01:14

Nowa koncesja stacji już na stronach KRRiT: http://www.krrit....6-4414.doc
Z tego co w niej czytamy podział tematyczny programów będzie następujący:
31,12% Nie wiadoma tematyka programu
12% Rozrywka
10% Filmy i seriale
1% Informacje
0,88 Edukacja i Poradniki
Powtórki mają zająć 50% tygodniowej ramówki i tyle samo procent mają też mieć audycje zewnętrzne.
W paśmie porannym stacji nadawana będzie muzyka i audycje na temat zdrowia oraz fitness. W paśmie południowym będzie muzyka i programy z udziałem gwiazd (w tym powtórki z weekendu) zaś po południu obejrzymy teleturnieje muzyczne, audycje na żywo oraz seriale dla młodych (w tym te muzyczne) natomiast wieczorem będzie pasmo filmowe. W ramówce znajdą się programy własne ale też zakupione od producentów polskich oraz zagranicznych.
Po opisanych powodach zmian odczuwam że ZPR chce po części odpowiedzieć na konkurencje ze strony WP1 częściowo zmieniając z tego powodu program obecnej Eski TV. Ponadto planowany program będzie charakteryzował się znaczną różnorodnością tematyczną oraz grupami celowymi do których audycje będą kierowane. Stacja Ósemka TV będzie bazować na potencjalne grupy ZPR Media oraz na kontakcie z widzami, słuchaczami czy użytkownikami stron internetowych.
Edytowane przez MK dnia 24-07-2016 01:19
Awatar
redakcja tvpolsat.info
13-08-2016 12:53

Tak może wyglądać logo Ósemki TV: http://www.omedia...logotypem/.
Udostępnij ten temat