Strony internetowe kanałów Grupy PolsatStrony internetowe kanałów Grupy PolsatStrony internetowe kanałów Grupy PolsatStrony internetowe kanałów Grupy Polsat

Strony internetowe kanałów Grupy Polsat

Awatar
bardzo ważna osoba
02-03-2014 14:18

Polsat po prostu nie jest na czasie, jeśli chodzi o te sprawy. Profil Polsatu News na Twitterze w ogóle nie jest prowadzony. Na Facebooku w ogóle go nie ma. Jest tylko bałagan w postaci profilu wybranych dziennikarzy i programów. O stronie internetowej już nie wspomnę. Jestem ciekaw jak będzie po starcie Polsatu News Plus. Czyżby ten kanał miałby swoją stronę, a Polsat News już nie? Wydaje mi się, że tak raczej będzie.
icon_wink
Awatar
bardzo ważna osoba
02-03-2014 14:24

Ĺťeby w dzisiejszych czasach Polsat News nie miał strony internetowej to wstyd
Awatar
jestem zawsze
02-03-2014 20:24

Ĺťeby nie mieć nowych stron internetowych kanałów Polsatu i profili wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd powinni brać przykład z TVP i TVN-u jeśli chodzi o strony internetowe i profile internetowe na 10 daje im 0/10
Awatar
rozkręcam się
20-03-2014 14:29

A widzieliście profil fanpage Polsat News? Ledwo żyje, wygląda tak jakby jakaś gimnazjalistka od czasu do czasu raz na kilka dni coś tam wrzuciła. Jak dla porażka, tak medialna firma a nie potrafi o podstawy zadbać. Świadczy to o niechlujstwie..
jestem zawsze
06-05-2014 22:28

Mam taki problemik. Otóż mieszkam w Polsce w województwie podkarpackim, miejscowości o nazwie Mielec.
Na stronie www.polsatsport.pl próbuję otworzyć jakiś filmik i za każdym razem pojawia mi się taki komunikat:
i60.tinypic.com/2mchkrq.jpg



Czy ma ktoś na to jakąś receptę? To już kilka dni tak jest i na każdym filmiku. Jestem bezradny.
Awatar
bardzo ważna osoba
06-05-2014 22:56

Może masz zainstalowany jakiś program na komputerze co zmienia ip na jakiś zagraniczny
jestem zawsze
07-05-2014 00:04

DamianCP napisał(a):

Może masz zainstalowany jakiś program na komputerze co zmienia ip na jakiś zagraniczny

Nie mam nic właśnie zainstalowanego. W ubiegłym tygodniu jakoś mogłem oglądać i od tamtego czasu to jedynie co mi przybyło to aktualizacja gadu gadu. Dziwne to jak nie wiem.
Awatar
bardzo ważna osoba
07-05-2014 00:10

no to ja też już nie mam innego wyjaśnienia
Udostępnij ten temat