SportKlub i FightKlubSportKlub i FightKlubSportKlub i FightKlubSportKlub i FightKlub
Awatar
bardzo ważna osoba
01-08-2016 21:34

Po prostu umowa z 1cpn1 się skończyła i nc+ zdołał przekonać Węgrów, żeby jej nie przedłużali tylko przeszli do nich na dogodniejszych warunkach (mniejsza opłata za tp i nadawanie w HD) - takie są moje przypuszczenia icon_smile
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
01-08-2016 21:35

Staszek napisał(a):

Ten kanał ma oglądalność na poziomie błędy pomiaru. Żadna strata i żaden zysk.


Wiem, więc właśnie tym bardziej dlatego po takim usunięciu mogłoby się wydawać, że ten kanał powinien raczej płynąć w kierunku powolnej likwidacji, a tu takie coś, że od razu w nc+, i to w HD - ja nawet nie widziałem żadnych plotek o takiej możliwości, dziwne to wszystko icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
01-08-2016 22:05

AG napisał(a):

Po prostu umowa z 1cpn1 się skończyła i nc+ zdołał przekonać Węgrów, żeby jej nie przedłużali tylko przeszli do nich na dogodniejszych warunkach (mniejsza opłata za tp i nadawanie w HD) - takie są moje przypuszczenia icon_smile


Mi się wydaje, że było odwrotnie. Właściciel kanału chciał się utrzymać na rynku i poszli do nc+ gdzie dostali gorsze warunki.
Awatar
stały bywalec
01-08-2016 22:13

Spora niespodzianka, nigdy się nie dowiemy jak było naprawdę, skoro Fightklub nadaje w HD na satelicie, widocznie ich na to stać. Wiadomo, że nadając w HD mają szanse na większe zainteresowanie , skoro w SD się nie udało na CP, to może w HD się uda w nc+. Oby na jesień powstała wersja HD stacji Sportklub icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
02-08-2016 00:10

Umowa Cyfrowego Polsatu z nadawcą zbliżała się ku końcowi, a ci nie chcieli jej przedłużać, to nie przedłużyli i woleli uruchomić swoją kupę. nc+ widocznie wiedziało o tym od jakiegoś czasu (skoro kanał pojawił się w miejscu testowanego CANAL+ HD), dogadali się, a że mają SportKlub u siebie, to widocznie było łatwiej.

Szkoda tylko, że nadawca z nc+ nie szarpnęli się o HD dla SportKlubu, skoro ten obchodzi swoje dziesięciolecie. Wtedy, to byłaby większa niespodzianka.
Awatar
stały bywalec
05-06-2017 07:36

No i wkońcu mamy Sportklub w jakości HD, pojawił się 1 czerwca 2017, dość późno po licznych zapowiedziach, jakość transmisji jest żenująca, ale lepiej wygląda to w słabym HD, aniżeli w słabym SD. Ciekawe kiedy w CP Fightklub HD i Sportklub HD zawsze pakiet Sport byłby bardziej rozbudowany, póki co są na wyłączność w nc+, ale i ona ma jakiś swój termin.
Awatar
bardzo ważna osoba
05-06-2017 18:25

Kiedy? Pewnie nigdy, skoro Cyfrowy Polsat przez tyle czasu nie chciał SportKlubu, a FightKlub wywalali na rzecz swojego kanału.
Awatar
jestem zawsze
22-10-2018 20:53

Sportklub z kanałem 4K
https://satkurier...em-4k.html
Udostępnij ten temat