Kanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE NetworksKanały MWE Networks
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-09-2012 15:42

Na 13E testuje Adventure TV, nowy polski kanał od firmy Michał Winnicki Entertainment, do czego można dojść po kontencie i po danych w whois (domena adventuretv.pl)

SuperS Michał Winnicki
Miasto 71-616 Szczecin


Parametry za PC:
Adventure TV (ID: Persian TV MARKET) - 11604 GHz | H (pozioma) | 27500 | 5/6 | DVB-S/QPSK | brak (emisja testowa)


www.tvpolsat.info/images/adventure_tv.png


www.tvpolsat.info/images/adventure_tv2.png
Awatar
wkręcam się
25-09-2012 16:10

A czy wiadomo co pokaże adventure tv ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
25-09-2012 19:11

Na razie pokazują własne programy, które wyprodukowali. Więcej o ich produkcjach masz na winnicki.tv.

Edycja:
Kanał zawiesił emisję. Może wróci, kto wie icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
26-09-2012 15:14

Skontaktowałem się z panem Michałem Winnickim z firmy, którą podejrzewamy o nadawanie kanału.

Ze względu na obowiązującą nas umowę NDA nie komentujemy plotek ani spekulacji. Mogę jedynie oświadczyć, że jako producent telewizyjny jesteśmy zainteresowani współpracą z każdą istniejącą lub powstającą stacją telewizyjną.

W naszym portfolio znajduje się wiele programów, które emitowane są przez wiele stacji. Mamy też wiele projektów telewizyjnych, które wkrótce pojawią się na ekranach telewidzów.


Także trzeba czekać, to się dowiemy icon_wink. Ale będę jeszcze próbował się dowiedzieć czegoś w innych miejscach icon_wink.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
04-10-2012 18:57

Dzisiaj włączono testy na tp. 6 - 11317 V 27500 3/4, ale obecnie brak przekazu. icon_smile Szczegóły http://satkurier....a-13e.html.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
04-10-2012 19:04

Ale to okazuje się, że to jednak stacja pana Winnickiego icon_wink.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
08-10-2012 13:57

Przeciekawą odpowiedź dostałem od KRRiT-u z
Zespołu Rzecznika Prasowego icon_smile:

Pragnę poinformować, że kanał Adventure TV nie należy do nadawcy, który nadawałby z terytorium Polski. Zatem ww. nadawca nie ma obowiązku starać się o koncesję i zwracać się z wnioskiem do KRRiT w tej sprawie.


To po co nadawali oznaczenia wiekowe icon_wink? Jak widać, nie będą nadawać na polskiej koncesji.
Awatar
ważna osoba
16-10-2012 17:36

no i znów nadaje Adventure TV (ID: Persian TV MARKET) - 11604 GHz | H (pozioma) | 27500 | 5/6 | DVB-S/QPSK | icon_smile
Udostępnij ten temat