Stars.TVStars.TVStars.TVStars.TV
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
09-10-2015 16:08

STARS.TV w Polsat Media. http://satkurier....media.html
Edytowane przez doniu dnia 09-10-2015 16:11
Awatar
redaktor tvpolsat.info
zwycięzca quizu
09-10-2015 16:11

To pewnie dlatego wreszcie dostali miejsce na liście 1cpn1, fajnie icon_smile
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-10-2015 16:24

Nie ma nic za darmo icon_wink.
Awatar
ekipa moderatorska
09-10-2015 18:20

Zagadka wyjaśniona.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
09-10-2015 18:49

Cóż, myślę, że w dłuższym okresie STARS.TV więcej na tym zyska niż straci icon_smile. Nie znamy warunków porozumienia z Polsat Media, ale nawet jakby były one gorsze niż u poprzednika, to jednak kanał zyskuje spory zasięg.
oficjalny przedstawiciel
09-10-2015 21:49

Panowie, lista programowa CP to OGROMNA SIŁA, zwłaszcza dla kanałów muzycznych. Dlaczego? Dlatego, że abonent CP jest znacznie bardziej zainteresowany kanałami muzycznymi niż abonent nc+, tak po prostu jest i widać to dobrze w Ariannie. Jeśli więc lista CP jest ogromną siłą to... jakieś działania trzeba podjąć żeby w ogóle było to możliwe icon_smile Ale to nie jest tak, że teraz łaskawie się zgodziliśmy przejść do PM to ktoś łaskawie nas dodał na listę. O to co stało się 1 października staraliśmy się 3 lata! Pamiętajcie o tym i tym większy to sukces, że się w końcu udało. Generalnie teraz współpraca z cp będzie pełniejsza, lista, reklamy, transponder. Jest ok, jestem zadowolony, teraz mam szansę na coś więcej niż podskoczyć raz od wielkiego dzwonu i farta icon_smile
Edytowane przez STARSTV dnia 09-10-2015 21:57
Awatar
bardzo ważna osoba
09-10-2015 23:36

Trochę dziwne ma to przełożenie na ofertę programową, bo kilka lat trzeba było czekać na MTV ROCKS czy właśnie STARS.TV. Własne kanały też są u konkurencji, i mimo że skoro mówisz, że w nc+ jest mniejsze zainteresowanie muzyką, to jednak mają parę wyróżników, jak TRACE URBAN czy Mezzo. A co będzie tutaj? Pewnie sukces, skoro w parę lat kanał ma takie wyniki i we wrześniu, gdzie prawie każdy notował spadki, to STARS.TV i chyba jeszcze VOX MUSIC TV były na plus. Przydałaby się też jakaś kampania na antenie informująca o pojawieniu się w Cyfrowym Polsacie.
Awatar
ekipa moderatorska
10-10-2015 10:32

Można zacząć obstawiać ilu widzów zyska Stars w październiku. Wzrost powinien być znaczący.
Udostępnij ten temat