Umowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat BoxUmowy z Polsat Box

Umowy z Polsat Box

Awatar
bardzo ważna osoba
29-11-2014 16:27

Dzięki za ocenę icon_smile Też wydaje mi się że to dobra oferta i chyba ją zaakceptuje nawet jak będą tylko te 3 miesiące za darmo.
Awatar
bardzo ważna osoba
03-12-2014 20:30

Witam Słyszałem raz że przedłużając umowe można utargować pakiet Mini HD za 9.90 prawda to ?

Druga sprawa czy religia tv była kiedy kolwiek gwarantowana w cp ?
Awatar
redakcja tvpolsat.info
03-12-2014 21:01

Może i można, próbuj icon_wink

Nie była.
Awatar
ekipa moderatorska
03-12-2014 22:01

A powiedźcie czy dla przedłużających umowę też jest dostępna oferta za 59,90 z Familijnym MaxHD+SportHD+FilmHD+CinemaxHD? Czy to tylko dla nowych?
Awatar
bardzo ważna osoba
04-12-2014 12:40

Pewnie dla wszystkich, ale raczej oprócz tych, co mają ten pakiet za 69,90 ZŁ icon_confused
Awatar
bardzo ważna osoba
04-12-2014 19:54

Ile miesięcy przed końcem umowy można przedłużyć umowę ?
Awatar
redaktor tvpolsat.info
05-01-2015 16:28

Ponieważ czeka mnie a właściwie to rodziców i babcię w maju br. koniec z TV Mobilną CP mam prośbę, czy takowy wzór wypowiedzenia umowy z CP (dotyczącą TV Mobilnej) pasuje i można śmiało wysyłać na 3 miesiące przed końcem umowy? Czy coś trzeba zmienić / dopisać? icon_smile

....... [right]............, dn. ........[/right]
(Imię i nazwisko, adres.)
.......
Nr dok. Tożsamości
.......
Nr PESEL
.......
Nr karty
.......
Nr dekodera

[right]Cyfrowy Polsat S.A.
Ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa[/right]

[center]Wypowiedzenie[/center]

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr ................................ (nr umowy) i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem wymaganego w umowie czasu.

[right]Z wyrazami szacunku
......... .........[/right]
Awatar
redakcja tvpolsat.info
05-01-2015 16:31

Możesz jeszcze dodać "umowy o świadczenie usługi dostępu do pakietu Ekstra nr" icon_smile.
Udostępnij ten temat