Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-10-2022 12:35

Edward Miszczak od stycznia 2023 roku ma zostać nowym dyrektorem programowym Telewizji Polsat i zastąpić na tym stanowisku Ninę Terentiew.

Edward Miszczak z TVN do Telewizji Polsat
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
21-10-2022 11:26

Telewizja Polsat pokaże na otwartej antenie wyścig o Grand Prix Abu Zabi, ostatnią rundę sezonu Formuły 1 w 2022 roku. Początek transmisji w niedzielę, 20 listopada o godzinie 13:50.

Polsat pokaże GP Abu Zabi, ostatnią rundę sezonu 2022 w F1
Awatar
bardzo ważna osoba
24-11-2022 17:06

Edward Miszczak od 16 stycznia 2023 r. wiceprezesem i dyrektorem programowym Polsatu

https://m.wirtual...-terentiew
Awatar
ekipa moderatorska
25-11-2022 14:08

To szansa dla Polsatu na odżycie. Ramówka od lat wymaga zmian, trzeba dawać więcej premier zimą i latem, sezony programów rozrywkowych nie mogą trwać po dwa miesiące. Mam nadzieję, że Miszczak zrobi sporo zmian.
bardzo ważna osoba
25-11-2022 20:25

Może mnie ktoś oświecić ale czy nowy dyrektor programowy będzie miał wplyw jak będzie wyglądała informacja i publicystyka w Polsacie ? Oby nie stało się tak że po przyjściu Miszczaka Polsat wyraźnie stanie po stronie któreś opcji tak jak jest w TVP i TVN
Awatar
ekipa moderatorska
26-11-2022 10:26

Nie będzie miał na to wpływu, jedynie może ustalać o jakich porach lecą Wydarzenia w Polsacie.
Awatar
przyjaciel strony
26-11-2022 21:05

Domeną Polsatu jest stabilność i ciągłość, dlatego nie sądzę, żeby zaczęli majstrować z porą nadawania "Wydarzeń", chociaż... jeszcze rok temu absolutnie nie pomyślałbym, iż kiedykolwiek dojdzie do tego, że Edward Miszczak zawita do Polsatu, a właśnie staje się to faktem, ba, wydarzeniem roku.

Odnoszę wrażenie, że w ostatnich latach do TVN wkradła się stagnacja programowa spowodowana roszadami na poziomie właścicielskim, być może czymś innym, tym niemniej wg mnie ktoś musiał albo ograniczać, albo próbować go ograniczać, skoro zdecydował się na taki ruch jak przejście do konkurencji i to po prawie ćwierć wieku pracy dla TVN.

Cóż, mam nadzieję, że mimo 67 lat, które wielu mu wytyka, Edward tchnie w Polsat nowe życie icon_smile

PS. Przy okazji witam forumowiczów po długiej przerwie, zamierzam częściej zaglądać i czasem coś napisać icon_wink
Awatar
ekipa moderatorska
27-11-2022 10:48

Witamy ponownie.

Ja bym się pozbył z głównej anteny Gościa Wydarzeń i wrócił do emitowania jakiegoś programu o 19:30. Gość i ta rozwleczona godzina z informacjami jak widać po udostępnianych czasami danych, ma słabe wyniki.
Udostępnij ten temat