Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
ekipa moderatorska
13-11-2018 09:26

Trudno to nawet skomentować.
bardzo ważna osoba
13-11-2018 11:42

Polsat od pewnego czasu oddaje niemal wszystko najlepsze co ma TVP, więc mnie to jakoś bardzo nie dziwi.
bardzo ważna osoba
13-11-2018 13:42

Zdziwienie mnie wzieło jak na jedynce i Polsacie było emitowane to samo w tym samym czasie jedno mnie zastanawia czy Polsat przerywał emisję reklamami ? Czy jak to wyglądało ? Co do oddawania TVP różnych treści przez Polsat jest to dla mnie nie pojete traci się widzów itd szkoda że TVP nie była taka skora do podzielenia się prawami do MŚ tak aby mecze polaków były pokazywane również na głównym Polsacie szkoda że dzielenie sie transmisjami działa tylko w jedną stronę.
Awatar
redakcja tvpolsat.info
23-12-2018 23:10

Z kanałów Grupy Polsat nie wszystkie stacje zmieniły logo na żałobne. Nie zrobiły tego m.in. Polsat Games, Disco Polo Music, Polo TV. Z kolei z kanałów sportowych tylko Polsat Sport ma żałobne logo, ale też tak w kratkę, bo przy transmisji live było zwykłe logo.
Awatar
bardzo ważna osoba
25-12-2018 04:20

Ile to jeszcze lat musi upłynąć, żeby takie proste i drobne rzeczy u nich odbywały się w pełni normalnie, bez żadnych idiotyzmów.
Awatar
redaktor tvpolsat.info
10-01-2019 21:24

Stał się cud. Wszystkie kanały Polsatu od dziś mają jednolitą wersję ograniczenia wiekowego, jest ono mniejsze i przede wszystkim mają wycięte cyfry i znaczki. Sporo im to zajęło hehe icon_wink
jestem zawsze
10-01-2019 23:58

Akurat na głównym Polsacie wycięte cyfry są już od listopada 2011 roku. icon_smile
Awatar
bardzo ważna osoba
11-01-2019 01:15

KO, z tym że nie na wszystkich kanałach są one w tym samym miejscu. Jak Polsat do czegoś się zabierze, to i tak coś musi zepsuć po drodze.
Udostępnij ten temat