Polsat - dyskusja ogólna

jestem zawsze
06-07-2022 11:37

Magda nigdzie się nie przenosi, mocno zdementowała to na swoim profilu społecznościowym icon_wink
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
07-07-2022 11:30

10 lipca Telewizja Polsat ponownie pokaże koncert "Uroczysty Wodecki". Wydarzenie odbyło się miesiąc wcześniej, 11 czerwca w Centrum Kongresowym ICE Kraków.

Polsat powtórzy koncert Uroczysty Wodecki. „Wasze życzenie”
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
11-07-2022 21:36

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji nałożyła karę na Telewizję Polsat w wysokości 30 tysięcy złotych. Nadawca został ukarany za brak transmisji meczu na ogólnodostępnej antenie.
Polsat ukarany za brak transmisji meczu siatkówki
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
12-07-2022 21:38

W weekend Telewizja Polsat zaprasza na Festiwal Piękna w Nowym Sączu. W piątek, 15 lipca widzowie zobaczą finał konkursu Miss Supranational, w sobotę, 16 lipca Mistera Supranational, a w niedzielę, 17 lipca koronę odbierze nowa Miss Polski.


Festiwal Piękna w lipcu w Polsacie
jestem zawsze
15-07-2022 21:33

doniu napisał(a):

27 i 28 sierpnia Telewizja Polsat przeprowadzi transmisję z Festiwalu Magiczne Zakończenie Wakacji w Kielcach. W tym roku widzowie usłyszą między innymi "Przeboje lata" z okazji 30-lecia stacji.

Festiwal Magiczne Zakończenie Wakacji 2022 ponownie w Polsacie

Podczas koncertu wystąpią m.in. Doda, Dawid Kwiatkowski, Bryska, Andrzej Piaseczny, Lady Pank, Anna Wyszkoni, Enej oraz zagraniczne gwiazdy Minelli, Olivia Addams i The Rasmus.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
22-07-2022 11:41

W piątek, 29 lipca o godzinie 20:00 Telewizja Polsat zaprasza na wyjątkowe widowisko Ahoj Mazury.

„Ahoj Mazury!” koncert szant w Polsacie
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
23-07-2022 11:25

Na antenę Polsatu wchodzi thriller kryminalny „Rysa” z Julią Kijowską, Maciejem Zakościelnym, Dawidem Ogrodnikiem i Zbigniewem Zamachowskim w rolach głównych. Serial powstał na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta, który jest również twórcą scenariusza a za reżyserię odpowiadają Łukasz Kośmicki i Maciej Migas „Rysę” będziemy oglądać w Polsacie w poniedziałkowe wieczory.

Kryminalny thriller „Rysa” we wrześniu w Polsacie


To będzie wyjątkowo ekscytująca jesień w Polsacie. Nowe, zaskakujące propozycje, kontynuacje uwielbianych hitów i sprawdzone formaty w zupełnie nowych odsłonach, a wszystko to z udziałem najgorętszych nazwisk. Zobaczymy Dodę, jakiej nie znaliśmy do tej pory, Taniec z Gwiazdami w doborowej obsadzie i powracający z nowym Szefem Kuchni Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia. Ale to nie wszystko, co przygotował Polsat dla swoich Widzów tej jesieni.

Jesień 2022 w Polsacie. Powrót „Hell’s Kitchen”, nowy program Dody
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
27-07-2022 10:56

„Wyobraź sobie, że wszyscy ludzie żyją w pokoju. Możesz powiedzieć, że jestem marzycielem, ale nie jestem jedyny. Mam nadzieję, że pewnego dnia dołączysz do nas I świat stanie się jednością" – słowa kultowego „Imagine", wyśpiewane przed laty przez Johna Lennona nigdy nie były bardziej aktualne. W czasie toczącej się tuż obok nas - wojny i zagrażającej światu katastrofy klimatycznej usłyszymy je ze sceny w Uniejowie, gdzie od 19 do 21 sierpnia odbędzie się piąta edycja „Earth Festival".

„Earth Festival” – 3 wyjątkowe koncerty na antenie Polsatu
Udostępnij ten temat