Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
01-12-2022 18:10

30 lat temu w domach Polaków pojawił się Polsat - pierwsza prywatna, niezależna telewizja w Europie Środkowo-Wschodniej. Zygmunt Solorz rozpoczął tym samym nowy rozdział nie tylko w swojej własnej historii, ale też w historii Polski. Dziś Polsat to prawie 40 kanałów telewizyjnych, nadawanych 24 godziny na dobę, które codziennie oglądają miliony Polaków.

Uroczysta Gala z okazji 30-lecia Polsatu już 6 grudnia
bywam tu czasem
02-12-2022 15:08

40 kanałów, które w większości są powtórki i jest bardzo mało premier. Sorry, ale taka jest prawda.
Awatar
przyjaciel strony
02-12-2022 23:15

Telewizja linearna szczyt swojej popularności ma dawno za sobą, aktualnie raczej dogorywa. Zagadką pozostaje ile jeszcze pociągnie. 5-10 lat? Ratuje ją wyłącznie sport. Ramówki na maksa bezpieczne, oparte na sprawdzonych — żeby nie powiedzieć ogranych — pozycjach. W kółko te same filmy, do tego masa, masa reklam. Mam 34 lata i dla mnie to mieszanka całkowicie niestrawna, a co dopiero dla jeszcze młodszych odbiorców, niewychowanych z telewizją u boku.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
05-12-2022 18:09

5 grudnia na stronie Polsat.pl pojawił się pierwszy odcinek programu "W stronę słońca. 30 lat Polsatu" podsumowujący rok po roku najciekawsze audycje i wydarzenia, które wpłynęły na rozwój telewizji założonej przez Zygmunta Solorza. Audycja została zrealizowana przez zespół platformy internetowej Polsat Go.

Polsat.pl z autorską audycją podsumowującą 30 lat stacji
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
06-12-2022 19:12

W sobotę 10 grudnia o godzinie 10:05 w Polsacie Ewa Wachowicz świętuje 15-lecie programu „Ewa gotuje”.

Jubileuszowe gotowanie z Ewą Wachowicz na 15-lecie programu
Awatar
ważna osoba
06-12-2022 20:19

Włączyłem w trakcie Mikołajkowego bloku polsatgo, zanim go zacząłem oglądać obejrzałem 5 reklam w aplikacji. Jestem liczony do widzów bloku czy do widzów reklam internetowych? Tak dziwnie, że trzeba obejrzeć reklamy aby obejrzeć reklamy.
Awatar
przyjaciel strony
06-12-2022 20:20

Jeśli nie znajdujesz się w panelu Nielsena to nigdzie nie jesteś liczony, tak szczerze icon_smile
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
08-12-2022 17:19

6 grudnia Telewizja Polsat świętowała 30-lecie istnienia. Wydarzenie przyciągnęło przed telewizory prawie 2 miliony widzów*.

Prawie 2 miliony widzów jubileuszowej Gali Telewizji Polsat [ZDJĘCIA]
Udostępnij ten temat