Polsat - dyskusja ogólna

Awatar
ekipa moderatorska
25-01-2023 10:49

Dopiero dzisiaj pojawił się cennik reklam i ramówka na luty 2023, ale co kluczowe obejmują one tylko okres 1- 26 lutego, nie ma w cenniku ostatnich dwóch dni tego miesiąca. Śledzę to od wielu lat i nigdy nie było takiej sytuacji. Jedyne wytłumaczenie to wciąż trwające prace nad wiosenna ramówką pod nadzorem Miszczaka. Mogą pojawić się jakieś zmiany, bo postępując w ten sposób zyskali jakieś dwa tygodnie na ustalenie wiosenne ramówki.
jestem zawsze
25-01-2023 13:11

Wydaje mi się, że szybciej poznamy wiosenną ramówkę stacji, skoro podobno już 2 lutego ma odbyć się konferencja ramówkowa.
Awatar
ekipa moderatorska
25-01-2023 19:24

Miałem na pewno częściowo rację, bo Love Island przechodzi do TV4, a Miszczak zapowiada więcej zmian w ramówce.

Tak jak mówisz pewnie 2 lutego poda całość, ale w ten sposób zyskał kilka dni na dogranie szczegółów.
bardzo ważna osoba
25-01-2023 19:41

Tylko mi się wydaje że Polsat ma wyższą oglądalność od czwórki i to może być koniec tego programu zwłaszcza gdy Polsat zaproponuje w tym samym paśmie jakiś program z wiosennej ramówki i widz może pozostać przy Polsacie a na czwórkę nikt nie spojrzy więc to może być ostatnia edycja Love Island ale czas pokaże co będzie
Awatar
ekipa moderatorska
25-01-2023 22:00

Poprzedni sezon Love Island miał bardzo słabe wyniki oglądalności. Przeniesienie go do TV4 i emisja np. o 21:00 to dla tego programu ratunek.
bardzo ważna osoba
26-01-2023 05:50

Dobra godzina emisji rzeczywiście może uratować ten program ciekaw jestem czy te zmiany dotyczą tylko Love Island czy będzie więcej zmian w ramówce?
Awatar
ekipa moderatorska
26-01-2023 09:49

Miszczak powiedział, że więcej.
Awatar
zwycięzca quizu
bardzo ważna osoba
28-01-2023 12:05

W wiosennej ramówce nie zabraknie kolejnych przygód bohaterów serialu "Gliniarze". Widzowie zobaczą nowe kryminalne zagadki Centralnego Biura Policji. Sporo emocji pojawi się już w pierwszym odcinku 14. sezonu.

„Gliniarze” powracają. Stalker Natalii i nowa policjantka CBP


Rozpoczęły się prace na planie nowego sezonu programu "Ewa gotuje". Kulinarny show Ewy Wachowicz bez zmian będzie można oglądać w głównym Polsacie.

„Ewa gotuje” w wiosennej ramówce głównego Polsatu
Udostępnij ten temat